Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

KALENDARZ:

matematyczne eksperymenty

 

oboz

Zachęcamy wszystkich naszych uczniów i ich rodziców do zapoznania się z ofertą kolonii sportowej Olimpijczyk Naszym Wzorem w terminie od 06.07.2017 r. do 15.07.2017 r. Plakat z informacjami dostępny jest w rozwinięciu artykułu.

Więcej informacji można uzyskać u nauczyciela wychowania fizycznego, pana Michała Trawińskiego.

Czytaj więcej: Kolonia sportowa Olimpijczyk Naszym Wzorem

 

1
Pragniemy wszystkich poinformować, że i w tym roku nasza szkolna reprezentacja dziewcząt w piłce ręcznej zdobyła medal Mistrzostw Wrocławia w piłce ręcznej! Po bardzo dobrej grze zarówno w eliminacjach dzielnicowych mistrzostw, jak i później finałach miejskich wywalczyliśmy brązowy medal. Gratulujemy sukcesu.
Dziewczęta grały w składzie: Zofia Francuz, Julia Lewkowiec, Alicja Pytel, Iga Sierakowska, Natalia Liberska, Gosia Czerwińska, Julia Barszczyk, Natalia Filip, Oliwia Turczyńska, Julia Szewczyk, Amelia Sowińska, Marcelina Marcinek, Weronika Bloch.

Czytaj więcej: Brązowy medal Mistrzostw Wrocławia w piłce ręcznej dziewcząt.

 

Familandia

Szkoła Podstawowa nr 95 wraz ze Stowarzyszeniem FamiLANDIA zaprasza rodziców na warsztat: Jak Budować poczucie wartości u dziecka? Warsztaty odbędą się w dniu 26.04.2017 w budynku Szkoły Podstawowej nr 95 przy ul. Starogajowej 66-68 w godzinach 16.30 - 18.30.

Więcej informacji dostępnych na plakacie po rozwinięciu artykułu.

Czytaj więcej: Warsztaty dla rodziców

 

anielska

5. kwietnia 2017 r. w naszej szkole odbył się kolejny już Międzyszkolny Festiwal Piosenki Religijnej "Anielska Muzyka". Pragniemy podziękować wszystkim Uczestnikom Międzyszkolnego Festiwalu Piosenki Religijnej Anielska Muzyka. Przeżyliśmy piękne chwile wzbogacając się duchowo, szczególnie w okresie przed Świętami Wielkiej Nocy.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok!

Poniżej zamieszczamy wyniki konkursu.

Czytaj więcej: Międzyszkolny Festiwal Piosenki Religijnej "Anielska Muzyka"

 

logo wroclawka edukacja

Od tego roku szkolnego uczniowie, rodzice i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 95 we Wrocławiu korzystają z dziennika elektronicznego Wrocławskiej Edukacji. Dziennik elektroniczny wraz z dostępem do usługi Office 365 posiada wiele zalet. 

Na stronie mogą Państwo zapoznać się z nimi. Zachęcamy również do zapoznania się z instrukcją obsługi poczty w Chmurze oraz pakietu Office 365 w ramach ZSZWO.

 

dz otwarty

Już w najbliższą sobotę 8. kwietnia Szkoła Podstawowa nr 95 organizuje Dzień Otwarty w godzinach 10.00 - 12.00. Zapraszamy wszystkich rodziców i dzieci przyszłych klas "0" oraz klas pierwszych. Prosimy o zapoznanie się z informacjami dostępnymi na plakecie w rozwinięciu artykułu. Tam między innymi poznają Państwo program tego dnia. 

Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej: Dzień Otwarty Szkoły