Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

KALENDARZ:

 

sp51
Drodzy uczniowie.

W imieniu organizatorów Wielkiego Leśnickiego Dyktanda 2017 informujemy, że w dniu 26.09.2017 r. zostało ono odwołane.

Przepraszamy. 

Organizatorzy

 

20170927 094219 1
Dnia 27 września uczniowie klasy 3 c wraz z wychowawczynią p. Martą Palińską-Jachimowicz wybrali się do Kina Nowe Horyzonty.

Uczniowie brali udział w 4. Festiwalu Filmowym Kino Dzieci, pod hasłem "Pora na ciekawość".

Na ekranie zaprezentowano film pt. "Dzieci z Bullerbyn" w ramach sekcji "Kino dzieci z nosem w książkach". Reżyser Lasse Hallstrom zrealizował film w oparciu o popularną książkę szwedzkiej pisarki Astrid Lindgren pt. "Dzieci z Bullerbyn".

Czytaj więcej: Wycieczka klasy 3c do Kina Nowe Horyzonty.

 

3. kartka
W pierwszych tygodniach września, nasza szkoła przyłączyła się do ogólnopolskiej kampanii historycznej BohaterON - włącz historię! Głównymi celami akcji są wzmocnienie poczucia tożsamości narodowej, krzewienie postawy patriotycznej oraz budowanie wrażliwości społecznej i międzypokoleniowej. 

BohaterON to akcja polegająca na wysyłaniu bezpłatnych kartek dla Powstańców Warszawskich. W akcji brali udział uczniowie klas II-VII. Uczniowie chętnie pobierali symboliczne kartki i zapisywali na nich wzruszające życzenia dla bohaterów. Dzięki temu każdy zyskał wyjątkową szansę podziękowania Powstańcom za ich heroiczną walkę i patriotyczną postawę.

Czytaj więcej: Uczniowie - Bohaterom Powstania Warszawskiego.

 

eud
Uprzejmie informujemy, że w roku szkolnym 2017/2018 na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu odbędą się kolejne edycje Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego i Akademii Młodego Ekonomisty - projektów, w ramach których organizatorzy zapraszają starszych uczniów klas szkoły podstawowej do udziału w bezpłatnych zajęciach o tematyce ekonomicznej.

W chwili obecnej prowadzony jest nabór uczniów klas 5-6 na zajęcia EUD oraz uczniów klas 7 do AME. Na podanych stronach można zapisać się na zajęcia.

Więcej informacji można znaleźć na stronach EUD i AME.

 

ogloszenie1
Działając na podstawie postanowień działu E. pkt 5 Zapytania ofertowego informujemy, że w wyniku badania i oceny oferty złożonej w niniejszym postępowaniu, jako najkorzystniejsza została wybrana oferta Wykonwacy PHU "WERSALIN" Jerzy Syposz.

Oferta została uznana za najkorzystniejszą, ponieważ zawiera najkorzystniejszy bilans kryterium Ceny brutto i kryterium Termin dostawy, które były kryteriami oceny ofert.

Ze szczegółami wyboru oferty można zapoznać się tutaj.

 

logo 2017Nasza szkoła po raz kolejny uczestniczy w akcji VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowanej w dniu 29 września 2017 r. pod hasłem: Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!

Akcja ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia.

Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mają okazję nadrobić te zaległości. Dorośli mogą popisać się przed dziećmi doskonałą znajomością trudnych przypadków mnożenia.

Czytaj więcej: VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia