Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

KALENDARZ:

matematyczne eksperymenty

 

niepodlegla
W związku ze zbliżającą się 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości, Minister Anna Zalewska zapowiedziała, że obecny rok szkolny 2017/2018 będzie "Rokiem dla Niepodległej".

MEN od kilku lat nadaje hasła przy okazji kolejnych inauguracji roku szkolnego, aby w ten sposób zwrócić uwagę na ważne idde i problemy związane z edukacją.

Depertament Informacji i Promocji
Ministerstwa Edukacji Narodowej

 

wbo 2015
Z okazji zbliżającego się głosowania w ramach tegorocznej edycji WBO przypominamy nasze dotychczasowe zwycięstwa w poprzednich edycjach.

6 października 2015 roku w Gazecie Wyborczej ukazał się artykuł: "Mają już bieżnię lekkoatletyczną, teraz starają się o pieniądze na boisko." 

Do tej pory odnieśliśmy sukces dwukrotnie. Nie byłoby bieźni i boiska gdyby nie Wrocławski Budżet Obywatelski i zaangażowanie i głosy mieszkańców.

Nawiązując do artykułu sprzed dwóch lat dzisiaj można by rzec - Mamy już bieżnię, mamy boisko i staramy się o plac zabaw! Liczymy, że nasze staranie przełoży się na wymaganą do wygrania ilość głosów.

Czytaj więcej: Artykuł o WBO 2015 w Gazecie Wyborczej.

 

festyn rodzinny
Drodzy rodzice, uczniowie, nauczyciele i absolwenci naszej Szkoły.

Rada Rodziców naszej szkoły ma przyjemność zaprosić na kolejny Piknik Rodzinny na terenach zielonych Szkoły Podstawowej nr 95, który odbędzie się 16 września 2017 r. Początek pikniku o godzinie 11.00.

Gwarantujemy dobrą zabawę, mnóstwo atrakcji także dla najmłodszych, rodzinną atmosferę i dużo pyszności.

Podczas pikniku będzie można oddać głos na projekt budowy placu zabaw w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego.

Serdecznie zapraszamy!

 

20170910 115118
Początek roku szkolnego dla naszych młodych łuczników okazał się bardzo pracowity, a zarazem okazały w sukcesy sportowe.

2 września 2017 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Turnieju Dzieci i Młodzików w Jeleniej Górze. W kategorii Apacz dziewcząt zwyciężyła Paulina Dębkowska, natomiast 2. miejsce zajęła Marta Dębkowska. W tej samej kategorii wśród chłopców 2. miejsce zajął Igor Zborowski. W kategorii Orlik chłopców bezkonkurencyjny okazał się Mikołaj Pilniak, który zajął 1. miejsce. W kategorii Młodzików chłopców 2. miejsce zajął Dawid Dębkowski.

10 września odbyły się kolejne zawody - tym razem w Strzelinie.

Czytaj więcej: Sukcesy łucznicze naszych uczniów.

 

ogloszenie1
Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 95, przy ul. Starogajowej 66-68 we Wrocławiu zaprasza Państwa, w ramach postępowania w trybie zapytania ofertowego o wartości nie przekraczającej 30 000 euro, na podstawie art. 4 pkt 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2015 r., poz. 2164 z późn. zm.), dalej "ustawa Pzp", do złożenia oferty na zadanie pn. Dostawa pomocy dydaktycznych dla uczniów SP nr 95 we Wrocławiu. 

Czytaj więcej: Zapytanie ofertowe - pomoce dydaktyczne.

 

plakat wbo2017
Już 15 września rozpocznie się głosowanie w ramach tegorocznej edycji Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego. W związku z tym zwracamy się do wszystkich chętnych osób, które chciałyby nas wesprzeć podczas głosowania na nasz projekt rejonowy duży do 750 tys. zł. nr 197 - "Wśród drzew, krzewów i ptaków. Budujemy plac zabaw dla naszych dzieci na terenie SP nr 95 we Wrocławiu o pow. 500 m2" (zbieranie głosów, organizacja komputerów do głosowania, roznoszenie ulotek itp). W tym celu prosimy kontaktować się z liderem projektu - nauczycielem wf Panem Łukaszem Nowakiem. Będziemy wdzięczni za każdą okazaną pomoc.