Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

KALENDARZ:

 

20170910 115118
Początek roku szkolnego dla naszych młodych łuczników okazał się bardzo pracowity, a zarazem okazały w sukcesy sportowe.

2 września 2017 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Turnieju Dzieci i Młodzików w Jeleniej Górze. W kategorii Apacz dziewcząt zwyciężyła Paulina Dębkowska, natomiast 2. miejsce zajęła Marta Dębkowska. W tej samej kategorii wśród chłopców 2. miejsce zajął Igor Zborowski. W kategorii Orlik chłopców bezkonkurencyjny okazał się Mikołaj Pilniak, który zajął 1. miejsce. W kategorii Młodzików chłopców 2. miejsce zajął Dawid Dębkowski.

10 września odbyły się kolejne zawody - tym razem w Strzelinie.

Czytaj więcej: Sukcesy łucznicze naszych uczniów.

 

ogloszenie1
Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 95, przy ul. Starogajowej 66-68 we Wrocławiu zaprasza Państwa, w ramach postępowania w trybie zapytania ofertowego o wartości nie przekraczającej 30 000 euro, na podstawie art. 4 pkt 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2015 r., poz. 2164 z późn. zm.), dalej "ustawa Pzp", do złożenia oferty na zadanie pn. Dostawa pomocy dydaktycznych dla uczniów SP nr 95 we Wrocławiu. 

Czytaj więcej: Zapytanie ofertowe - pomoce dydaktyczne.

 

plakat wbo2017
Już 15 września rozpocznie się głosowanie w ramach tegorocznej edycji Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego. W związku z tym zwracamy się do wszystkich chętnych osób, które chciałyby nas wesprzeć podczas głosowania na nasz projekt rejonowy duży do 750 tys. zł. nr 197 - "Wśród drzew, krzewów i ptaków. Budujemy plac zabaw dla naszych dzieci na terenie SP nr 95 we Wrocławiu o pow. 500 m2" (zbieranie głosów, organizacja komputerów do głosowania, roznoszenie ulotek itp). W tym celu prosimy kontaktować się z liderem projektu - nauczycielem wf Panem Łukaszem Nowakiem. Będziemy wdzięczni za każdą okazaną pomoc.

 

men
Zachęcamy do zapoznania się z życzeniami od Minister Edukacji Narodowej z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego.

List z życzeniami dostępny jest na stronie MEN.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 95, Grono Pedagogiczne i wszyscy pracownicy szkoły dołączają sie do powyższych życzeń.

Na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej można też zapoznać się z ważnymi informacjami w postaci krótkiego informatora wydanego przez ministerstwo: Co rodzic powinien wiedzieć w nowym roku szkolnym 2017/2018?

 

witaj szkolo
Drodzy Uczniowie,

Czas odpoczynku wakacyjnego nieubłaganie dobiega końca. Mamy nadzieję, że był to dla Was cudowny okres pełen radości, zabaw, uśmiechu i wypoczynku. W czasie wakacji naładowaliście zapewne akumulatory, by móc z nich w pełni korzystać w trakcie nowego roku szkolnego.

Informujemy, że inaugruracja roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się 4 września:

- klasy 0-III - godzina 1100,

- klasy IV-VII - godzina 900.

 

wakacje

Kochani uczniowie, 

Z okazji rozpoczynających się właśnie wakacji życzymy Wam wielu chwil beztroski oraz odpoczynku od codziennych obowiązków szkolnych, wielu powodów do radości i uśmiechu na codzień.

Życzymy Wam by pogoda zawsze dopisywała niezależnie w jakim miejscu się znajdziecie - by były to najlepsze wakacje w Waszym życiu. Nabierajcie sił i energii na nowy rok szkolny i wracajcie do nas zdrowi. 

Do zobaczenia 4 września!