Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

KALENDARZ:

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3

 

men

W związku z ukazaniem się listu Ministra Edukacji Narodowej zachęcamy wszystkich rodziców uczniów naszej szkoły do przeczytania listu Ministra Edukacji Narodowej w sprawie zmian w polskiej oświacie.

Minister Edukacji Narodowej Pani Anna Zalewska w liście podsumowuje pierwszy i najważniejszy etap wprowadzania zmian, oraz wskazuje kierunki wdrażania kolejnych zmian m.in. w sprawie podręczników, podstaw programowych z przedmiotów oraz wdrożenia programu obejmującego opiekę stomatologiczną uczniów.

 

1

Nasze zdolne dziewczęta poszły w ślady chłopców i zajęły bardzo wysokie miejsce w rozgrywkach o mistrzostwo Wrocławia w piłce nożnej.

Na 23 szkoły startujące w turnieju zajęły ostatecznie piąte miejsce poprawiając tym samym swoje najlepsze osiągnięcie sprzed dwóch lat, kiedy były na siódmym miejscu. Do awansu do strefy medalowej zabrakło bardzo niewiele. W meczu, który decydował o awansie nasze reprezentantki przegrały z SP 1 dopiero po rzutach karnych.

Czytaj więcej: V miejsce reprezentacji dziewcząt w Mistrzostwach Wrocławia w piłce nożnej.

 

20170518 114505

Niestety dobiegła końca piłkarska przygoda reprezentacji chłopców. W dniu dzisiejszym nasz zespół odniósł trzy porażki, dwie po zaciętych pojedynkach i ostatecznie został sklasyfikowany na 10. miejscu we Wrocławiu wśród ponad 50 szkół podstawowych biorących udział w mistrzostwach.

Nasz dzielny zespół podobnie jak we wcześniejszych rundach wystąpił w składzie: Kacper Starczewski (bramkarz), Łukasz Mizielski, Dawid Antroszenko, Grzegorz Majkutewicz, Wiktor Baka, Wiktor Bernacki, Maciej Baj, Tomasz Klimczak, Michał Czop, Konrad Urbaniak.

Gratulujemy awansu do Mistrzostw Wrocławia i życzymy powodzenia za rok.

Czytaj więcej: Finały Mistrzostw Wrocławia w piłce nożnej chłopców.

 

polkolonie

Szkoła Podstawowa nr 95 organizuje w terminie od 26.06.2017 r. do 30.06.2017 r. półkolonie letnie.

Zapraszamy dzieci od godziny 7.00 do 16.00. Zapewniamy drugie śniadanie, obiad oraz atrakcyjny program.

Koszt udziału w zajęciach wynosi 120 zł. Zapisy prowadzi pani Bożena Ilnicka. Ilość miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.