Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

KALENDARZ:

Pn Wt Śr Cz Pt So N

matematyczne eksperymenty

 

dzieci na stadionie

7 kwietnia 2018 r. uczniowie klasy II b wraz ze swoją wychowawczynią p. Bożeną Jawor udali się na mecz piłki nożnej na Stadionie Miejskim, w którym Śląsk Wrocław podejmował Koronę Kielce. Nasi uczniowie uczestniczyli w meczu podczas akcji "Dzieci na stadionie"

Drugoklasiści bardzo zaangażowali się w kibicowanie naszej drużynie. "WKS najlepszy jest!" - brzmiało na trybunie cały czas. Powiewały szaliki i ręce w górze, a gardła trzeba było leczyć przez całą niedzielę. Śląsk wprawdzie zremisował z Koroną Kielce 1:1, ale przynajmniej nie przegrał. 

 

logo wroclawka edukacja

Są już dostępne szczegóły, kryteria i terminy rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych prowadzonych przez szkoły oraz szkół podstawowych w roku szkolnym 2018/2019. Szczegółowe informacje dotyczące harmonogramu i zasad rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i szkół podstawowych prowadzonych przez miasto Wrocław dostępne są na stronie internetowej www.wroclaw.pl

Czytaj więcej: Rekrutacja do szkół 2018/2019

 

dz otwarty

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 95 we Wrocławiu ma przyjemność zaprasić wszystkich zainteresowanych rodziców z dziećmi w wieku 5-7 lat na Dzień Otwarty naszej szkoły w dniu 14 kwietnia w godzinach 10.00 - 12.00.

W programie m.in.: zapoznanie z zasadami rekrutacji na rok szkolny 2018/2019, pokaz sal lekcyjnych, pokaz zajęć z języka angielskiego, zajęcia plastyczne, zajęcia ruchowe, zapoznanie z ofertą edukacyjną szkoły oraz świetlicy.

Serdecznie zapraszamy!

 

IMG 1239

5 kwietnia 2018 r. zostały rozegrane ćwierćfinały Mistrzostw Wrocławia Dzieci w mini piłce ręcznej klas szóstych. Nasze młode szczypiornistki z klasy 6b oraz 5b powtórzyły sukces swoich starszych koleżanek i również one zagrają za tydzień w czwartek o medale Mistrzostw Wrocławia.

Po dwóch wygranych meczach, najpierw z SP 63 6:0 a następnie z SP 78 4:2 meldujemy się w półfinale mini piłki ręcznej.

Trzymamy kciuki za dziewczęta - niech przynajmniej powtórzą wynik dziewcząt klas siódmych, które zajęły drugie miejsce i zostały wicemistrzyniami Wrocławia.

Czytaj więcej: Dziewczęta szóstych i piątych klas zagrają o medale w Mistrzostwach Wrocławia Dzieci w mini piłce...

 

wielkanoc2
Pełnych radości, spokoju i pokoju
Świąt Wielkiej Nocy
oraz wiele uśmiechu, serdeczności i miłości
w rodzinnym gronie
 
życzą
Dyrektor, Grono Pedagogiczne i pracownicy
Szkoły Podstawowej nr 95 we Wrocławiu

 

rzecznik

28 marca 2018 r. w naszej szkole odbyły się wybory Rzecznika Praw Ucznia. Informujemy, że Szkolnym Rzecznikiem Praw Ucznia w Szkole Podstawowej nr 95 został pan Łukasz Nowak. Serdecznie gratulujemy. 

Komunikat z głosowania dostępny jest tutaj.

Głównymi prawami i obowiązkami Szkolnego Rzecznika Praw Ucznia są egzekfowanie i przestrzeganie przepisów prawnych dotyczących uczniów, proponowanie nowych przepisów dotyczących uczniów oraz uczestniczenie w posiedzeniach rady pedagogicznej z prawem przedstawienia na jej forum problemów przestrzegania praw ucznia.

Czytaj więcej: Wybory na Szkolnego Rzecznika Praw Ucznia