Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

KALENDARZ:

matematyczne eksperymenty

 

3. kartka
W pierwszych tygodniach września, nasza szkoła przyłączyła się do ogólnopolskiej kampanii historycznej BohaterON - włącz historię! Głównymi celami akcji są wzmocnienie poczucia tożsamości narodowej, krzewienie postawy patriotycznej oraz budowanie wrażliwości społecznej i międzypokoleniowej. 

BohaterON to akcja polegająca na wysyłaniu bezpłatnych kartek dla Powstańców Warszawskich. W akcji brali udział uczniowie klas II-VII. Uczniowie chętnie pobierali symboliczne kartki i zapisywali na nich wzruszające życzenia dla bohaterów. Dzięki temu każdy zyskał wyjątkową szansę podziękowania Powstańcom za ich heroiczną walkę i patriotyczną postawę.

Czytaj więcej: Uczniowie - Bohaterom Powstania Warszawskiego.

 

eud
Uprzejmie informujemy, że w roku szkolnym 2017/2018 na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu odbędą się kolejne edycje Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego i Akademii Młodego Ekonomisty - projektów, w ramach których organizatorzy zapraszają starszych uczniów klas szkoły podstawowej do udziału w bezpłatnych zajęciach o tematyce ekonomicznej.

W chwili obecnej prowadzony jest nabór uczniów klas 5-6 na zajęcia EUD oraz uczniów klas 7 do AME. Na podanych stronach można zapisać się na zajęcia.

Więcej informacji można znaleźć na stronach EUD i AME.

 

ogloszenie1
Działając na podstawie postanowień działu E. pkt 5 Zapytania ofertowego informujemy, że w wyniku badania i oceny oferty złożonej w niniejszym postępowaniu, jako najkorzystniejsza została wybrana oferta Wykonwacy PHU "WERSALIN" Jerzy Syposz.

Oferta została uznana za najkorzystniejszą, ponieważ zawiera najkorzystniejszy bilans kryterium Ceny brutto i kryterium Termin dostawy, które były kryteriami oceny ofert.

Ze szczegółami wyboru oferty można zapoznać się tutaj.

 

logo 2017Nasza szkoła po raz kolejny uczestniczy w akcji VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowanej w dniu 29 września 2017 r. pod hasłem: Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!

Akcja ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia.

Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mają okazję nadrobić te zaległości. Dorośli mogą popisać się przed dziećmi doskonałą znajomością trudnych przypadków mnożenia.

Czytaj więcej: VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

 

20170914 093902
14 września na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu odbyła się Szkolna Liga Lekkoatletyczna. W zawodach mogli startować uczniowie ur. w roku 2002 lub młodsi.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas siódmych, którzy rywalizowali z innymi uczniami szkół podstawowych oraz gimnazjów.

Z bardzo dobrej strony zaprezentowały się dwie nasze uczennice - Natalia Fabczyńska w pchnięciu kulą, oraz Helena Grechowicz w biegu na 600m., które zajęły bardzo wysokie miejsca. Szczegółowe wyniki będą dostępne na stronie www.wroclawskiszs.pl.

Czytaj więcej: Udział siódmoklasistów w zawodach lekkoatletycznych na Stadionie Olimpijskim.

 

konkurs
Zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w eliminacjach do konkursu pod hasłem "Mój Empik wspiera biblioteki szkolne".

Do zdobycia 1000 książek dla naszej biblioteki.

Zadanie polega na wykonaniu ze swoją klasą zdjęcia w zaaranżowanej scence, które będzie przedstawiać okładkę dowolnie wybranej książki a także krótkie uzasadnienie wyboru tytułu i opis, jak przebiegały przygotowania do realizacji fotografii.

Ze wszystkich fotografii szkolne jury wybierze jedną pracę, która weźmie udział w konkursie.

Czytaj więcej: Konkurs "Tysiąc powodów by czytać".