Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

KALENDARZ:

matematyczne eksperymenty

 

wbo ostatni dzien
2 października jest ostatnim dniem, w którym można oddać głosy na projekty Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego 2017.

Bogatsi o doświadczenia z lat ubiegłych zauważamy, że często bywało tak, że ostatniego dnia rejestrowanych było najwięcej głosów. Wniosek jest prosty - czekamy na głosowanie na ostatnią chwilę. Dlatego zwracamy się z prośbą o przypomnienie o głosowaniu i dotarciu do jak największej ilości osób, które jeszcze nie zagłosowały na projekty - 197 i 546.

Każdy głos ma znaczenie!

Czytaj więcej: Dziś ostatni dzień na zagłosowania na nasze projekty WBO 2017.

 

logo wroclawka edukacja
Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego Departament Edukacji Urzędu Miejskiego Wrocławia zaprasza wszystkie dzieci do wzięcia udziału  w wyjątkowym konkursie Wrocławska Edukacja i ja!

Zadanie konkursowe brzmi: "Jak powinna wyglądać Twoja szkoła marzeń?"

Więcej informacji dotyczących konkursu (forma pracy, nagrody, regulamin i termin zgłoszeń) można znaleźć na stronie Wrocławskiej Edukacji.

 

niepodlegla
W związku ze zbliżającą się 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości, Minister Anna Zalewska zapowiedziała, że obecny rok szkolny 2017/2018 będzie "Rokiem dla Niepodległej".

MEN od kilku lat nadaje hasła przy okazji kolejnych inauguracji roku szkolnego, aby w ten sposób zwrócić uwagę na ważne idde i problemy związane z edukacją.

Depertament Informacji i Promocji
Ministerstwa Edukacji Narodowej

 

wbo 2015
Z okazji zbliżającego się głosowania w ramach tegorocznej edycji WBO przypominamy nasze dotychczasowe zwycięstwa w poprzednich edycjach.

6 października 2015 roku w Gazecie Wyborczej ukazał się artykuł: "Mają już bieżnię lekkoatletyczną, teraz starają się o pieniądze na boisko." 

Do tej pory odnieśliśmy sukces dwukrotnie. Nie byłoby bieźni i boiska gdyby nie Wrocławski Budżet Obywatelski i zaangażowanie i głosy mieszkańców.

Nawiązując do artykułu sprzed dwóch lat dzisiaj można by rzec - Mamy już bieżnię, mamy boisko i staramy się o plac zabaw! Liczymy, że nasze staranie przełoży się na wymaganą do wygrania ilość głosów.

Czytaj więcej: Artykuł o WBO 2015 w Gazecie Wyborczej.

 

wypadek
Szanowni Rodzice!

Niniejszym informujemy, że wzorem lat ubiegłych Rada Rodziców wraz z Dyrekcją naszej szkoły zdecydowała o kontynuacji współpracy z AXA Ubezpieczenia reprezentowaną przez panią Ewę Kraka z firmy Bezpieczny.pl sp. z o.o.

Zachęcamy do zapoznania się z warunkami ubezpieczenia dzieci w roku szkolnym 2017/2018. Wszelkie niezbędne informacje znajdą państwo w zakładce Dla Rodzica ----> Ubezpieczenie NNW lub bezpośrednio wchodząc w link.

 

festyn rodzinny
Drodzy rodzice, uczniowie, nauczyciele i absolwenci naszej Szkoły.

Rada Rodziców naszej szkoły ma przyjemność zaprosić na kolejny Piknik Rodzinny na terenach zielonych Szkoły Podstawowej nr 95, który odbędzie się 16 września 2017 r. Początek pikniku o godzinie 11.00.

Gwarantujemy dobrą zabawę, mnóstwo atrakcji także dla najmłodszych, rodzinną atmosferę i dużo pyszności.

Podczas pikniku będzie można oddać głos na projekt budowy placu zabaw w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego.

Serdecznie zapraszamy!