Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

KALENDARZ:

matematyczne eksperymenty

 

wypadek
Szanowni Rodzice!

Niniejszym informujemy, że wzorem lat ubiegłych Rada Rodziców wraz z Dyrekcją naszej szkoły zdecydowała o kontynuacji współpracy z AXA Ubezpieczenia reprezentowaną przez panią Ewę Kraka z firmy Bezpieczny.pl sp. z o.o.

Zachęcamy do zapoznania się z warunkami ubezpieczenia dzieci w roku szkolnym 2017/2018. Wszelkie niezbędne informacje znajdą państwo w zakładce Dla Rodzica ----> Ubezpieczenie NNW lub bezpośrednio wchodząc w link.

 

festyn rodzinny
Drodzy rodzice, uczniowie, nauczyciele i absolwenci naszej Szkoły.

Rada Rodziców naszej szkoły ma przyjemność zaprosić na kolejny Piknik Rodzinny na terenach zielonych Szkoły Podstawowej nr 95, który odbędzie się 16 września 2017 r. Początek pikniku o godzinie 11.00.

Gwarantujemy dobrą zabawę, mnóstwo atrakcji także dla najmłodszych, rodzinną atmosferę i dużo pyszności.

Podczas pikniku będzie można oddać głos na projekt budowy placu zabaw w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego.

Serdecznie zapraszamy!

 

20170910 115118
Początek roku szkolnego dla naszych młodych łuczników okazał się bardzo pracowity, a zarazem okazały w sukcesy sportowe.

2 września 2017 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Turnieju Dzieci i Młodzików w Jeleniej Górze. W kategorii Apacz dziewcząt zwyciężyła Paulina Dębkowska, natomiast 2. miejsce zajęła Marta Dębkowska. W tej samej kategorii wśród chłopców 2. miejsce zajął Igor Zborowski. W kategorii Orlik chłopców bezkonkurencyjny okazał się Mikołaj Pilniak, który zajął 1. miejsce. W kategorii Młodzików chłopców 2. miejsce zajął Dawid Dębkowski.

10 września odbyły się kolejne zawody - tym razem w Strzelinie.

Czytaj więcej: Sukcesy łucznicze naszych uczniów.

 

ogloszenie1
Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 95, przy ul. Starogajowej 66-68 we Wrocławiu zaprasza Państwa, w ramach postępowania w trybie zapytania ofertowego o wartości nie przekraczającej 30 000 euro, na podstawie art. 4 pkt 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2015 r., poz. 2164 z późn. zm.), dalej "ustawa Pzp", do złożenia oferty na zadanie pn. Dostawa pomocy dydaktycznych dla uczniów SP nr 95 we Wrocławiu. 

Czytaj więcej: Zapytanie ofertowe - pomoce dydaktyczne.

 

plakat wbo2017
Już 15 września rozpocznie się głosowanie w ramach tegorocznej edycji Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego. W związku z tym zwracamy się do wszystkich chętnych osób, które chciałyby nas wesprzeć podczas głosowania na nasz projekt rejonowy duży do 750 tys. zł. nr 197 - "Wśród drzew, krzewów i ptaków. Budujemy plac zabaw dla naszych dzieci na terenie SP nr 95 we Wrocławiu o pow. 500 m2" (zbieranie głosów, organizacja komputerów do głosowania, roznoszenie ulotek itp). W tym celu prosimy kontaktować się z liderem projektu - nauczycielem wf Panem Łukaszem Nowakiem. Będziemy wdzięczni za każdą okazaną pomoc.

 

men
Zachęcamy do zapoznania się z życzeniami od Minister Edukacji Narodowej z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego.

List z życzeniami dostępny jest na stronie MEN.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 95, Grono Pedagogiczne i wszyscy pracownicy szkoły dołączają sie do powyższych życzeń.

Na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej można też zapoznać się z ważnymi informacjami w postaci krótkiego informatora wydanego przez ministerstwo: Co rodzic powinien wiedzieć w nowym roku szkolnym 2017/2018?