IMG 20190618 111917

18 czerwca 2019 r. klasy 0a, 2a i 2b pod opieką p. Ani Chalcarz, p. Ani Podborowskiej oraz p. Bożeny Ilnickiej były na wycieczce w Centrum Inicjatyw Wszelakich, znajdującym się przy ul. Wielkopolskiej we Wrocławiu.

Dzieciaki miały możliwość uczestniczyć w zajęciach sportowych - crossfitowych, w warsztatach, gdzie wykonywały prezenty na Dzień Taty (aromatyczną sól do kąpieli), wyszywały pluszowego misia, a także miały zajęcia z udziałem psa - elementy dogoterapii.

Czytaj więcej: Ostatnia wycieczka w roku szkolnym 2018/2019...

dzien ojca

"Jeden ojciec znaczy więcej,

niż stu nauczycieli."

G. Herbert

Z okazji Dnia Ojca, który w tym roku wypada w pierwszy dzień wakacji, życzymy Wam wszystkim długich lat w zdrowiu oraz wielu wspaniałych chwil ze swoimi pociechami. Ponadto wielu powodów do radości i uśmiechu każdego dnia.

wakacje2

Kochani uczniowie,

Z okazji rozpoczynających się właśnie wakacji życzymy Wam wielu chwil beztroski oraz odpoczynku od codziennych obowiązków szkolnych, wielu powodów do radości i uśmiechu na codzień.

Życzymy Wam by pogoda zawsze dopisywała niezależnie w jakim miejscu się znajdziecie - by były to najlepsze wakacje w Waszym życiu. Nabierajcie sił i energii na nowy rok szkolny i wracajcie do nas zdrowi.

Do zobaczenia 2 września!

polkolonie
Szkoła Podstawowa nr 95 organizuje dla dzieci półkolonie letnie w terminie od 24.06.2019 r. do 28.06.2019 r.

Zajęcia będą odbywać się od godziny 7.00 do 16.00 (uczestnicy schodzą się od 7.00 do 8.30 w świetlicy). Proszę wyposażyć dzieci w mały wycieczkowy plecak, napoje w plastikowych butelkach, ewentualnie kieszonkowe. Proszę zadbać o odpowiedni ubiór i nakrycie głowy.

Program zajęć na półkolonii dostępny poniżej.

Czytaj więcej: Półkolonie letnie 2019 w naszej szkole

IMG 3797

Oceny wystawione, za oknem upały, więc nie ma co siedzieć w szkolnych ławkach, gdy przygoda czeka!

Klasa 4b udała się 17 czerwca 2019 r. na wycieczkę do podwrocławskich Sokolików. Adrenaliny nam faktycznie nie zabrakło. Były przejścia po linach zawieszonych wysoko na drzewach, strzelanie z łuków, paintball oraz wiele różnych zabaw, a na końcu wspólne ognisko i pieczenie kiełbasek.

Było super!

Czytaj więcej: Wycieczka klasy 4b do "Adrenalina Park"