object763421119 large

Poniżej prezentujemy list Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 95 we Wrocławiu popierający protest nauczycieli

Drodzy nauczyciele!

W imieniu rodziców z naszej szkoły pragniemy wyrazić nasze oficjalne poparcie dla Państwa walki.

Przez lata rządzący, większości opcji politycznych, nie wierzyli w Waszą odwagę, jedność i siłę. Dlatego byliście pomijani, zarówno przy sprawach płacowych, jak i w czasie dyskusji oraz podejmowaniu decyzji o przyszłości edukacji.

Czytaj więcej: List poparcia Rady Rodziców SP95 dla prostestu nauczycieli

strajk

Szanowni Państwo

Potwierdzamy, że w dniu dzisiejszym szkoła nasza przystąpiła do strajku. Termin jego zakończenia w chwili obecnej nie jest znany. O wszelkich zmianach w tym zakresie będziemy Państwa informować poprzez stronę internetową szkoły oraz pocztą Librus.

Informacja dla rodziców i uczniów klas 0-IV:

Szkoła może pełnić funkcje opiekuńcze, ale ze względu na brak kadry w bardzo ograniczonym zakresie: maksymalnie do 25 uczniów.

Czytaj więcej: Informacja dla rodziców w sprawie strajku 2

strajk

Szanowni Państwo

Informujemy, że za przeprowadzeniem akcji strajkowej w naszej placówce opowiedziało się 96,6% ogółu pracowników biorących udział w głosowaniu, co skutkuje przystąpieniem do planowanej od dnia: 08.04.2019r. akcji strajkowej, która w chwili obecnej nie została jeszcze ostatecznie ogłoszona.

W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z prośbą o zapewnienie opieki w domu nad swoimi dziećmi do czasu zakończenia strajku.

Czytaj więcej: Informacja dla rodziców w sprawie strajku

20190403 122310

3 kwietnia 2019 r. na malowniczych terenach Morskiego Oka we Wrocławiu rozegrane zostały Indywidualne Mistrzostwa Wrocławia w biegach przełajowych. W zawodach udział wzięli również uczniowie naszej szkoły.

Miło nam zakomunikować, że trzecie miejsce w kategorii klas 4-6 chłopców zajął Piotr Gawłowicz. Bardzo dobrze spisał się też w tej samej kategorii Marcin Szymkowiak, który zajął 19. miejsce. Na dużą pochwałę zasługują najmłodsi uczestnicy - chłopcy z klasy 4c. Wśród nich najlepszy był Nikodem Pichlak, który zajął 47. miejsce.

Czytaj więcej: Indywidualne Mistrzostwa Wrocławia w biegach przełajowych

ekopark

Zapraszamy wszystkie chętne osoby do włączenia się w akcję związaną z sadzeniem drzewek w Eko Parku Stabłowice (blisko naszej szkoły). Jest to zwycięski projekt WBO 2018.

Akcja będzie miała miejsce już w najbliższą sobotę 6 kwietnia 2019 r. w godzinach 10.00 - 12.00. Na sieci społecznościowej Facebook zostało utworzone wydarzenie. Zapraszamy na stronę: