Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

KALENDARZ:

matematyczne eksperymenty

 

Dyrektor Szkoły:

Teresa Molęda, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zastępca Dyrektora Szkoły:

Danuta Jakubczyk, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jacek Buduj, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Nauczyciele uczący w naszej Szkole:

Aneta Bedka, nauczyciel klas I-III

Andżelika Cała, nauczyciel j. angielskiego

Anna Chalcarz, nauczyciel zerówki

Magdalena Ciszczoń-Struzik, nauczyciel wiedzy o społeczeństwie

Małgorzata Depa, nauczyciel matematyki, nauczyciel chemii

Anna Ferdek, nauczyciel j. niemieckiego, nauczyciel świetlicy

Jadwiga Florkowska, nauczyciel świetlicy

Mirosława Franas, nauczyciel klas I-III

Małgorzata Gajdek, nauczyciel klas I-III

Ewa Glińska, nauczyciel j. polskiego

Renata Grzybowska, nauczyciel fizyki

Alina Idziak, asystent nauczyciela

Klaudia Idzior, nauczyciel świtetlicy

Bożena Ilnicka, nauczyciel klas I-III

Grażyna Janczak, nauczyciel wychowania fizycznego

Jacek Jarecki, nauczyciel wychowania fizycznego

Magdalena Jarząb-Sapuń, nauczyciel biologii, nauczyciel geografii

Bożena Jawor, nauczyciel klas I-III

Aleksandra Jędrzejczak, psycholog szkolny, doradztwo zawodowe

Elźbieta Kerstan, nauczyciel j. angielskiego

Wioletta Kocik, nauczyciel historii

Marcin Koszerny, nauczyciel wychowania fizycznego

Alicja Kowalska, nauczyciel j. polskiego

Krystyna Krawiec, nauczyciel matematyki

Monika Krawiec, nauczyciel j. polskiego

Irena Krokowska, nauczyciel przyrody

Agnieszka Kucharczyk, nauczyciel zaj. komputerowych, nauczyciel informatyki, nauczyciel matematyki

Grażyna Łoziak, asystent nauczyciela

Małgorzata Malec, nauczyciel klas I-III

Irina Martynowa, biofeedback

Małgorzata Michniak, nauczyciel plastyki

ks. Piotr Milewicz, nauczyciel religii

Łukasz Nowak, nauczyciel wychowania fizycznego

Urszula Olejnik, nauczyciel wychowania fizycznego

Marta Palińska-Jachimowicz, nauczyciel j. polskiego

Danuta Papińska, pedagog szkolny, doradztwo zawodowe

Elżbieta Siadaczka, nauczyciel zajęć kompensacyjno-korekcyjnych

Anna Podborowska, nauczyciel klas I-III

Monika Popławska, nauczyciel j. angielskiego

Ewa Przewłocka-Mołdawan, logopeda

Mirosław Rubacha, nauczyciel szachów, nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa

Janina Paździor, nauczyciel zajęć technicznych, nauczyciel techniki

Adriana Sroka, nauczyciel j. angielskiego

Ewa Syjud-Onacka, nauczyciel muzyki, logopeda

Anna Szymusiak-Senko, nauczyciel wychowania do życia w rodzinie

Aneta Tyrek-Zwolińska, nauczyciel matematyki

Katarzyna Zakrzewska, nauczyciel bibliotekarz

Danuta Zalewska, nauczyciel świetlicy

Elżbieta Zdybel, nauczyciel geografii

Barbara Zybowska, nauczyciel j.polskiego