Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

KALENDARZ:

matematyczne eksperymenty

 

Informacje dla rodziców/opiekunów prawnych dotyczące tworzenia kont na Wrocławskiej Edukacji.

  • Zachęcamy Państwa do zapoznania się z informacjami dotyczącymi tworzenia konto w portalu Wrocławska Edukacja. Na stronie znajdą Państwo wszelkie niezbędne informacje, zalety kont oraz potrzebne wnioski do założenia kont.

 

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018.

  • Informujemy, że 4 września 2017 r. rozpocznie się nowy rok szkolny. W naszej szkole nowy rok szkolny przywitają najpierw uczniowie klas IV-VII. Uroczystość rozpocznie się o godzinie 9.00 na dużej sali gimnastycznej. O godzinie 11.00 w tym samym miejscu nowy rok szkolny zainaugurują uczniowie klas 0-III r. 

 

Lista podręczników w roku szkolnym 2017/2018.

  • Jest już dostępna lista podręczników w roku szkolnym 2017/2018. Można z nią zapoznać się tutaj. Informujemy, że wszystkie podręczniki z wyjątkiem etyki/religii będą zakupione z dotacji rządowej i będą dostępne w szkole. Rodzice jeśli mają ochotę mogą zakupić dodatkowy zestaw dla dziecka. Podręczniki do religii/etyki muszą być zakupione indywidualnie.

 

List Ministra Edukacji Narodowej Pani Anny Zalewskiej do rodziców w sprawie zmian w oświacie.

  • W związku z ukazaniem się listu Ministra Edukacji Narodowej zachęcamy wszystkich rodziców uczniów naszej szkoły do przeczytania listu Ministra Edukacji Narodowej w sprawie zmian w polskiej oświacie.

 

Tryb zwalniania uczniów z zajęć wychowania fizycznego.

  • Tutaj można zapoznać się z trybem zwalniania ucznia z ćwiczenia podczas lekcji wychowania fizycznego.