Ważny komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW Szkolne w roku szkolnym 2018/2019.

Szanowni Rodzice!

Szanowni Rodzice! Jest możliwa kontynuacja ubezpieczenia zbiorczego dzieci na rok szkolny 2018/2019.

Nasza szkoła będzie kontynuowała współpracę z firmą AXA. Odpowiednie dokumenty zostały podpisane. Aby ubezpieczenie zostało formalnie przedłużone, musimy zebrać odpowiednie dane zgodnie z ustawą o RODO oraz wpłacić składkę do 30.09.2018.

W tym roku szkolnym zawieramy ubezpieczenie na okres do końca września 2019 roku (teraz jest to do sierpnia), czyli na 13 miesięcy.

POZWOLI TO UNIKNĄĆ PRZERWANIA KONTYNUACJI NA ROK NASTĘPNY.

Początek roku szkolnego powoduje zamieszanie, przez które możemy stracić ubezpieczenie. Będziemy też mieli czas na podjęcie ewentualnych decyzji o zmianie. Został wybrany wariant trzeci (składka 59,58 za 13 miesięcy – wyjątkowo w tym roku – tak aby umowa obowiązywała do końca września 2019 roku). Ubezpieczenie będzie ważne tylko z podpisaną zgodą na przetwarzanie danych osobowych (ustawa o RODO) rodzica lub opiekuna prawnego (na zbiorczej liście lub indywidualnym załączniku), opłaconą wymaganą składką. Termin wpłaty do 30.09.2018 r.

Aby zawrzeć zbiorcze ubezpieczenie należy poprzez przedstawicieli każdej klasy:

- wypełnić wniosek lub podpisać zbiorczą listę (przedstawiciele klas zostaną wyposażeni w odpowiednie dokumenty do czasu zebrań rodziców)

- w formie elektronicznej wypełnić tabelę (przedstawiciele klas) – osobno imię, nazwisko oraz pesel dziecka – tabele zostaną przesłane mailem (czekamy na dokumenty od przedstawiciela AXA)

- wpłacenie pieniędzy do 30.09.2019 – uwaga proszę przedstawicieli klas o listy z potwierdzeniami osób wpłacających.

Jeżeli ktoś nie zdąży lub nie zgadza się z warunkami zbiorczego ubezpieczenia z firmą AXA jest możliwość ubezpieczenia indywidualnego. W takim wypadku:

1. NIE MA CIĄGŁAŚCI UBEZPIECZENIA

2. UBEZPIECZENIE INDYWIDUALNE Z FIRMĄ AXA WCHODZI W ŻYCIE DZIEŃ PO POTWIERDZENIU WPŁACENIA SKŁADKI

3. Możecie państwo wybrać indywidualną wersję ubezpieczenia składki od 32 do 138 złotych. Wszystkie wymagane dokumenty do wypełnienia zostaną dostarczone w tym tygodniu.

OSOBA ODPOWIEDZIALNA ZA UBEZPIECZENIE Ryszard Chodaczyński – Przewodniczący Rady Rodziców