Szanowni Państwo,

W zakresie ubezpieczenia NNW dla uczniów, nasza szkoła zdecydowała się przyjąć ofertę grupowego ubezpieczenia proponowaną przez AXA za pośrednictwem Bezpieczny.pl. Rada Rodziców podjęła decyzję o wyborze wariantu 3 ze składką 42 zł.

W zakresie ochrony znajdują się:
- Śmierć w wyniku wypadku komunikacyjnego (24 000 zł)
-
Śmierć w wyniku nieszczęśliwego wypadku, wyniku zawału serca lub udaru mózgu (20 000 zł)
- Uszczerbek na zdrowiu lub uszkodzenie ciała w NNW (20 000 zł)
- Pobyt Ubezpieczonego w szpitalu w NNW – płatny od 1 doby (30zł / dzień)
- Zwrot kosztów nabycia lub naprawy protez i środków pomocniczych NNW (2500 zł)
- Zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji w NNW (2000 zł)
- Wystąpienie poważnego zachorowania u Ubezpieczonego (1000 zł)
- Śmierć rodzica lub opiekuna prawnego w NNW (2000 zł)
- Wyczynowe uprawianie sportu (również w życiu prywatnym, np. w klubie sportowy,– w zakres ochrony wchodzą m.in. piłka nożna, pływanie, siatkówka, koszykówka, piłka ręczna, jazda konna, sporty walki oraz wiele innych)

Skarbnicy klasowi są proszeni o zebranie składek i wpłatę na podany numer konta do dnia 30.09.2016. Prosimy o dokonanie jednego przelewu dla jednej klasy, oraz dostarczenie listy ubezpieczonych, w formacie Imię, Nazwisko, PESEL dziecka.

Jeśli ktoś potrzebuje wsparcia finansowego przy zakupie ubezpieczenia prosimy o zgłoszenie tego do pedagoga szkolnego.

Rodzice zainteresowani zawarciem indywidualnego ubezpieczenia NNW dla dzieci, mogą dokonać tego poprzez stronę internetową www.bezpieczny.pl/

W razie wypadków, szkodę można zgłosić samodzielnie przez stronę internetową www.bezpieczny.pl

Pobiera się wiosek i odsyła razem z dokumentacją medyczną na adres email podany na stronie. Szkoła nie pośredniczy w likwidacji szkód. Nie będą potrzebne żadne zaświadczenia ze szkoły że dziecko jest ubezpieczone i nie trzeba czekać na zakończenie leczenia. Szkodę można zgłosić, zaraz po jej wystąpieniu.

Warunki umowy są dostępne na stronie www.bezpieczny.pl

Ubezpieczenie jest dobrowolne.

Wszystkie dzieci, które zdecydują się na udział w wariancie grupowym będą objęte ubezpieczeniem od dnia 01.09.2016.

Opiekun dedykowany dla Szkoły:
Imię i nazwisko: Ewa Kraka
Nr telefonu:  +48 880 551 270