Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

KALENDARZ:

Pn Wt Śr Cz Pt So N

matematyczne eksperymenty

 

Ważne! Informacja Rady Rodziców dotycząca ubezpieczenia w roku szkolnym 2018/2019

Szanowni Rodzice!

Niniejszym informujemy, że wzorem lat ubiegłych Rada Rodziców wraz z Dyrekcją naszej szkoły zdecydowała o kontynuacji współpracy z AXA Ubezpieczenia Towarzystow Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., reprezentowaną przez panią Ewę Kraka z firmy Bezpieczny.pl sp. z o.o.

Ubezpieczenie grupowe będzie obowiązywało od 01.09.2017 r. do 31.08.2018 r. - wybrano wariant nr 3 za 49 zł za rok. 

Warunkiem przystąpienia do ubezpieczenia jest opłacenie składki u skarbnika klasowego, w wyznaczonym terminie do 22.09.2017 r. Po upływie tego terminu ubezpieczenie możliwe będzie tylko w formie indywidualnej.

Rodzice zainteresowani zawarciem indywidualnego ubezpieczenia NNW dla dzieci, mogą dokonać tego poprzez stronę internetową www.bezpieczny.pl/

Ubezpieczenie AXA można wykupić w ciągu kilku minut, wchodząc na stronę Bezpieczny.pl poprzez link, lub samodzielnie wchodząc na stronę wybrać ubezpieczenie NNW SZKOLNE, a podczas wypełniania formularza zakupowego podać KOD OPIEKUNA 20085. Uprawnia on do 10% zniżki.

Zachęcamy do zapoznania się z:

- warunkami ubezpieczenia

- tabelą uszczerbków

- formularzem zgłoszenia szkody

numerem i szczegółami polisy

W razie wypadków, szkodę można zgłosić samodzielnie przez stronę internetową. Pobiera się wiosek i odsyła razem z dokumentacją medyczną na adres email podany na stronie. Szkoła nie pośredniczy w likwidacji szkód. Nie będą potrzebne żadne zaświadczenia ze szkoły że dziecko jest ubezpieczone i nie trzeba czekać na zakończenie leczenia. Szkodę można zgłosić, zaraz po jej wystąpieniu.

Ubezpieczenie jest dobrowolne.

Wszystkie dzieci, które zdecydują się na udział w wariancie grupowym będą objęte ubezpieczeniem od dnia 01.09.2017 r. Rodzicom, którzy w minionym roku szkolnym korzystali z ubezpieczenia AXA przypomiamy, że ochrona w ramach tej polisy kończy się dn. 31.08.2017 r.

Pozostawiając Rodzicom niezależność w wyborze dobrowolnego ubezpieczenia, polecamy skorzystanie z portalu on-line Bezpieczny.pl, gdzie Rodzic spośród 6 wariantów ubezpieczenia może wybrać zakres i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom.

Wszelkie zapytania dotyczące zawarcia umowy ubezpieczenia lub szczegółów związanych z ubezpieczeniem prosimy kierować do dedykowanego Opiekuna Szkoły:

Imię i nazwisko: Ewa Kraka
Nr telefonu:  +48 880 551 270
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kod rabatowy Opiekuna: 20085