Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

KALENDARZ:


info :
Nie znaleziono opublikowanego łącza do komponentu iCagenda!
Brak wydarzeń w kalendarzu
Kwiecień 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

 

Plan lekcji klas 0-VI - II semestr 2016/2017

 

 Klasa 0 - wychowawca Anna Chalcarz

LP
GODZINA
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
1.  800 - 900
ZAJ. LOG./WP ZAJ. LOG./GiZ  GiZ/WP  J. ANG./WP WP
2.  900 - 1000 WP  WP WP  WP  WP 
3.  1000 - 1100 WP/RELIGIA  WP  WP  WP  RELIGIA/WP 
4.  1100 - 1200
WP  WP J. ANG./WP  WP  WP 
5.  1200 - 1300
WP  WP/-----  WP  WP  WP 
6.  1300 - 1400 OZ  OZ    OZ  WP 
7.  1400 - 1500
OZ  OZ  OZ  OZ  OZ 
8.  1500 - 1600
OZ  OZ  OZ  OZ  OZ 
9.  1600 - 1700   -----/WP  OZ     

Klasa 1A - wychowawca Małgorzata Gajdek

LP  GODZINA PONIEDZIAŁEK   WTOREK ŚRODA  CZWARTEK   PIĄTEK
1.  800 - 845          
2.  855 - 940          
3.  950 - 1035          
4.  1045 - 1130         GIMN. KOR. 
5.  1150 - 1235 EW  EW  RELIGIA   J. ANGIELSKI EW 
6.  1245 - 1330 WYCH. FIZ. EW  EW  EW  RELIGIA 
7.  1340 - 1425
EW  J. ANGIELSKI EW  WYCH. FIZ. EW 
8.  1435 - 1520 EW  WYCH. FIZ. EW  EW  EW 
9.  1530 - 1615   ZAJ. KOMP.  EW     

Klasa 1B - wychowawca Bożena Jawor

LP  GODZINA PONIEDZIAŁEK  WTOREK  ŚRODA  CZWARTEK  PIĄTEK 
1.  800 - 845 WYCH. FIZ.  EW  EW EW  EW 
2.  855 - 940 EW  WYCH. FIZ EW  RELIGIA  EW 
3.  950 - 1035 EW  EW  ZAJ. KOMP.  EW  J. ANGIELSKI 
4.  1045 - 1130 EW  RELIGIA  EW  EW  EW 
5.  1150 - 1235 GIMN. KOR.    J. ANGIELSKI    WYCH. FIZ. 
6.  1245 - 1330          
7.  1340 - 1425          
8.  1435 - 1520          
9.  1530 - 1615          

Klasa 2A - wychowawca Aneta Bedka

LP  GODZINA PONIEDZIAŁEK  WTOREK  ŚRODA  CZWARTEK  PIĄTEK 
1.  800 - 845   EW   EW EW  WYCH. FIZ. 
2.  855 - 940 WYCH. FIZ.  EW  J. ANGIELSKI  EW  EW 
3.  950 - 1035 EW  RELIGIA  EW  EW  ZAJ. KOMP. 
4.  1045 - 1130 EW  EW  EW  EW  EW 
5.  1150 - 1235 RELIGIA  J. ANGIELSKI  WYCH. FIZ.     
6.  1245 - 1330 GIMN. KOR.         
7.  1340 - 1425          
8.  1435 - 1520          
9.  1530 - 1615          

Klasa 2B - wychowawca Mirosława Franas 

LP  GODZINA PONIEDZIAŁEK  WTOREK  ŚRODA  CZWARTEK  PIĄTEK 
1.  800 - 845   EW  RELIGIA  WYCH. FIZ.  RELIGIA 
2.  855 - 940 ŁYŻWY  EW  EW EW  EW 
3.  950 - 1035 WYCH. FIZ.  EW  EW EW  EW 
4.  1045 - 1130 ZAJ. KOMP.  MUZYKA  ETYKA  J. ANGIELSKI  EW 
5.  1150 - 1235 EW    GIMN. KOR.    J. ANGIELSKI 
6.  1245 - 1330 EW         
7.  1340 - 1425          
8.  1435 - 1520          
9.  1530 - 1615          

Klasa 2C - wychowawca Marta Palińska-Jachimowicz

LP  GODZINA PONEDZIAŁEK  WTOREK  ŚRODA  CZWARTEK  PIĄTEK 
1.  800 - 845    WYCH. FIZ.      
2.  855 - 940   WYCH. FIZ.       
3.  950 - 1035   EW  GIMN. KOR.     
4.  1045 - 1130   EW    WYCH. FIZ.  WYCH. FIZ. 
5.  1150 - 1235  WYCH. FIZ. RELIGIA  WYCH. FIZ.  EW  RELIGIA 
6.  1245 - 1330 EW    J. ANGIELSKI  EW  ZAJ. KOMP. 
7.  1340 - 1425 EW    EW  J. ANGIELSKI  EW 
8.  1435 - 1520 EW    EW  EW  EW 
9.  1530 - 1615 EW    EW     

Klasa 2D - wychowawca Anna Podborowska

LP  GODZINA PONIEDZIAŁEK  WTOREK  ŚRODA  CZWARTEK  PIĄTEK 
1.  800 - 845 EW   EW   EW EW 
2.  855 - 940 EW  ŁYŻWY  EW  EW  EW 
3.  950 - 1035 J. ANGIELSKI   EW  J. ANGIELSKI  RELIGIA  WYCH. FIZ. 
4.  1045 - 1130 EW  EW  RELIGIA  EW  EW 
5.  1150 - 1235   EW  GIMN. KOR.  WYCH. FIZ.  ZAJ. KOMP. 
6.  1245 - 1330          
7.  1340 - 1425          
8.  1435 - 1520          
9.  1530 - 1615          

Klasa 2E - wychowawca Wiesława Szeremeta

LP  GODZINA PONIEDZIAŁEK  WTOREK  ŚRODA  CZWARTEK  PIĄTEK 
1.  800 - 845          
2.  855 - 940   ŁYŻWY       
3.  950 - 1035   EW      GIMN. KOR. 
4.  1045 - 1130   EW    ZAJ. KOMP.   
5.  1150 - 1235 EW  EW  RELIGIA  EW  EW 
6.  1245 - 1330 J. ANGIELSKI    EW  EW  EW 
7.  1340 - 1425 EW    EW  EW  J. ANGIELSKI 
8.  1435 - 1520 EW    EW  RELIGIA  WYCH. FIZ. 
9.  1530 - 1615 WYCH. FIZ.         

Klasa 3A - wychowawca Joanna Majeran

LP  GODZINA PONIEDZIAŁEK  WTOREK  ŚRODA  CZWARTEK  PIĄTEK 
1.  800 - 845 EW EW  EW  EW  EW
2.  855 - 940 EW  EW  EW  EW  EW 
3.  950 - 1035 EW    RELIGIA  ZAJ. KOMP.  EW 
4.  1045 - 1130 J. ANGIELSKI  BASEN WYCH. FIZ.  RELIGIA  J. ANGIELSKI 
5.  1150 - 1235 WYCH. FIZ.  EW  EW  GIMN. KOR.   
6.  1245 - 1330          
7.  1340 - 1425          
8.  1435 - 1520          
9.  1530 - 1615          

Klasa 3B - wychowawca Bożena Ilnicka

LP  GODZINA PONIEDZIAŁEK  WTOREK  ŚRODA  CZWARTEK  PIĄTEK 
1.  800 - 845          
2.  855 - 940    GIMN. KOR.      
3.  950 - 1035          
4.  1045 - 1130   BASEN   ETYKA    
5.  1150 - 1235 EW   EW EW  EW  EW 
6.  1245 - 1330 EW  J. ANGIELSKI  EW  J. ANGIELSKI  EW 
7.  1340 - 1425 ZAJ. KOMP.  EW  EW  EW  WYCH. FIZ. 
8.  1435 - 1520 WYCH. FIZ.  EW  RELIGIA  EW  EW 
9.  1530 - 1615       RELIGIA   

Klasa 3C - wychowawca Wiesława Kopiec-Tymek

LP  GODZINA PONIEDZIAŁEK  WTOREK  ŚRODA CZWARTEK  PIĄTEK 
1.  800 - 845  J. ANGIELSKI   EW WYCH. FIZ.  EW
2.  855 - 940 WYCH. FIZ.  EW  EW J. ANGIELSKI  EW
3.  950 - 1035 EW  EW  EW EW  EW
4.  1045 - 1130 EW    RELIGIA  EW  ZAJ. KOMP.
5.  1150 - 1235 EW  WYCH. FIZ.   RELIGIA   
6.  1245 - 1330   EW    GIMN. KOR.   
7.  1340 - 1425          
8.  1435 - 1520          
9.  1530 - 1615          

Klasa 3D - wychowawca Grażyna Łoziak

LP  GODZINA PONIEDZIAŁEK  WTOREK  ŚRODA  CZWARTEK  PIĄTEK 
1.  800 - 845          
2.  855 - 940          
3.  950 - 1035          
4.  1045 - 1130     GIMN. KOR.  MUZYKA  EW 
5.  1150 - 1235 J. ANGIELSKI WYCH. FIZ.  EW  ZAJ. KOMP.  EW 
6.  1245 - 1330 EW EW  EW  RELIGIA  J. ANGIELSKI 
7.  1340 - 1425 EW EW  RELIGIA  EW  WYCH. FIZ. 
8. 1435 - 1520 EW EW  WYCH. FIZ.  EW   
9.  1530 - 1615 EW        

Klasa 4A - wychowawca Wioletta Kocik

LP  GODZINA PONIEDZIAŁEK  WTOREK  ŚRODA  CZWARTEK  PIĄTEK 
1.  800 - 845 J.ANG/J.ANG  RELIGIA    MATEMATYKA  WYCH. FIZ. 
2.  855 - 940 J. POLSKI  PRZYRODA  J.ANG./J.ANG. J.ANG./J.ANG.  RELIGIA 
3.  950 - 1035 MATEMATYKA  MATEMATYKA  ZAJ. TECH.   J. POLSKI MUZYKA 
4.  1045 - 1130 WYCH. FIZ.  J. POLSKI  J. POLSKI  HISTORIA  J. POLSKI 
5.  1150 - 1235 PRZYRODA  WYCH. FIZ.  MATEMATYKA  PLASTYKA  PRZYRODA 
6.  1245 - 1330 GODZ. WYCH.  -----/ZAJ. KOMP.  WYCH. FIZ.     
7.  1340 - 1425     ZAJ. KOMP./-----     
8.  1435 - 1520          
9.  1530 - 1615          

Klasa 4B - wychowawca Łukasz Nowak

LP  GODZINA  PONIEDZIAŁEK WTOREK  ŚRODA  CZWARTEK  PIĄTEK 
1.  800 - 845  J. POLSKI J. POLSKI  WYCH. FIZ.  J. POLSKI  PLASTYKA
2.  855 - 940 WYCH. FIZ.  MATEMATYKA  WYCH. FIZ.  MATEMATYKA  J.ANG./J.ANG. 
3.  950 - 1035 WF  WF/WF  J. POLSKI  WF/WF   J. POLSKI
4.  1045 - 1130 MATEMATYKA  WF/WF  J.ANG./J.ANG.  J.ANG./J.ANG.  PRZYRODA 
5.  1150 - 1235 ZAJ. TECH. MUZYKA   PRZYRODA HISTORIA  WF/WF 
6.  1245 - 1330 GODZ. WYCH.  RELIGIA  MATEMATYKA  ZAJ.KOMP./ŁUK.  WYCH. FIZ. 
7.  1340 - 1425   PRZYRODA  RELIGIA  ŁUK./ZAJ.KOMP.   
8.  1435 - 1520          
9.  1530 - 1615          

Klasa 5A - wychowawca Monika Krawiec

LP  GODZINA PONIEDZIAŁEK  WTOREK  ŚRODA  CZWARTEK  PIĄTEK 
1.  800 - 845 WYCH. FIZ.  MATEMATYKA  WYCH. FIZ.   PLASTYKA  J. POLSKI
2.  855 - 940 ZAJ. KOMP.  MUZYKA  MATEMATYKA  HISTORIA  MATEMATYKA 
3.  950 - 1035 MATEMATYKA  J. POLSKI  PRZYRODA  J. POLSKI  PRZYRODA 
4.  1045 - 1130 RELIGIA  PRZYRODA  ZAJ. TECH.  RELIGIA  J. ANGIELSKI 
5.  1150 - 1235 J. POLSKI  WYCH. FIZ.   J. POLSKI J. ANGIELSKI  HISTORIA 
6.  1245 - 1330 GODZ. WYCH.  J. ANGIELSKI  WDŹ    WYCH. FIZ. 
7.  1340 - 1425          
8.  1435 - 1520          
9.  1530 - 1615          

Klasa 5B - wychowawca Krystyna Krawiec

LP  GODZINA PONIEDZIAŁEK  WTOREK  ŚRODA  CZWARTEK  PIĄTEK 
1.  800 - 845  WYCH. FIZ.  HISTORIA  MUZYKA WF/-----   WYCH. FIZ.
2.  855 - 940  RELIGIA MATEMATYKA  PRZYRODA  WYCH. FIZ.  WF/WF 
3.  950 - 1035  J. ANG./J.ANG. PRZYRODA  WF/WF   J. POLSKI J.ANG./J.ANG. 
4.  1045 - 1130 WF/WF J. ANG./J.ANG.  WYCH. FIZ.  MATEMATYKA  MATEMATYKA 
5.  1150 - 1235 J. POLSKI J. POLSKI  MATEMATYKA  RELIGIA  J. POLSKI 
6.  1245 - 1330  GODZ. WYCH. ŁUK./WF  J. POLSKI  ZAJ. TECH.  HISTORIA 
7.  1340 - 1425 PLASTYKA WF/ŁUK.  WDŹ  PRZYRODA  -----/ZAJ. KOMP. 
8.  1435 - 1520       ZAJ.KOMP./ŁUK.   
9.  1530 - 1615          

Klasa 6A - wychowawca Irena Krokowska

LP  GODZINA PONIEDZIAŁEK  WTOREK  ŚRODA  CZWARTEK  PIĄTEK 
1.  800 - 845  ZAJ. KOMP./-----  -----/ZAJ. KOMP. PLASTYKA    J. POLSKI 
2.  855 - 940 MATEMATYKA  J. POLSKI  J. POLSKI  WYCH. FIZ.  WYCH. FIZ. 
3.  950 - 1035 J. POLSKI  J. POLSKI  J.ANG./J.ANG.  J.ANG./J.ANG.  MATEMATYKA 
4.  1045 - 1130 PRZYRODA  MATEMATYKA  PRZYRODA   J. POLSKI RELIGIA 
5.  1150 - 1235 HISTORIA  J.ANG./J.ANG.  WYCH. FIZ.  MATEMATYKA  MUZYKA 
6.  1245 - 1330 GODZ. WYCH.  WYCH. FIZ.  RELIGIA  PRZYRODA  ZAJ. TECH. 
7.  1340 - 1425       ETYKA   
8.  1435 - 1520          
9.  1530 - 1615          

Klasa 6B - wychowawca Monika Popławska

LP  GODZINA PONIEDZIAŁEK  WTOREK  ŚRODA  CZWARTEK  PIĄTEK 
1.  800 - 845  MATEMATYKA   MATEMATYKA  J.ANG/-----  -----/J.ANG. 
2.  855 - 940 J.ANG./WF  RELIGIA  WF/WF  J. POLSKI  J. POLSKI 
3.  950 - 1035 WYCH. FIZ.  MATEMATYKA  WYCH. FIZ.  WYCH. FIZ.  WYCH. FIZ. 
4.  1045 - 1130 J. POLSKI  J. POLSKI  J. POLSKI  WF/WF  WF/WF 
5.  1150 - 1235  WF/J.ANG. J. POLSKI  J.ANG./ZAJ. KOMP.  PRZYRODA  MATEMATYKA 
6.  1245 - 1330 GODZ. WYCH.  PRZYRODA  ZAJ. KOMP./J.ANG.  HISTORIA  MUZYKA 
7.  1340 - 1425 PRZYRODA  WF/ŁUK.    RELIGIA  ZAJ. TECH. 
8.  1435 - 1520 PLASTYKA  ŁUK./WF       
9.  1530 - 1615