Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

KALENDARZ:

matematyczne eksperymenty

 

Fizyka

Materiały z lekcji

Wszystkie materiały w tej sekcji zostały przygotowane przez p. Piotra Klamuta.

- kinematyka

- zadanie domowe 24.11.2017 r.

Konkursy

- konkurs Fizyczne Ścieżki

 

Język polski

Uwaga! Konkurs czytelniczy.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu czytelniczego.

 

Katecheza

Piękne słowa świętego Dominika Savio.

dominik savio
Hasłem na rozpoczynający się nowy rok szkolny niech będą słowa świętego Dominika Savio, który wiedział, że prawdziwie wielkie są te ludzkie dzieła, które czynimy z Bogiem i dla Boga: "Nie jestem w stanie robić wielkich rzeczy, ale by wszystko co robię - naawet to co najmniejsze - było na większą chwałę Bożą".
Cieszmy się każdym przeżywanym dniem, każdą chwilą, a wszystko co czynimy zawierzajmy Bogu, aby nas prowadził, wzmacniał i uszlachetniał. Jesteśmy dla Pana Boga ważni i on nas kocha miłością wielką i bezgraniczną.