Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

KALENDARZ:

Pn Wt Śr Cz Pt So N

matematyczne eksperymenty

 

Język polski

Uwaga! Konkurs czytelniczy.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu czytelniczego.

 

Katecheza

Nowy rok szkolny 2018/2019

Zachęcamy do przeczytania kilku słów, które napisał dla naszych uczniów katecheta pan Jacek Buduj z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2018/2019. Cytaty, które są zawarte w liście, niech staną się inspiracją dla uczniów w nowym roku szkolnym.

 

Kryteria oceniania z katechezy w roku szkolnym 2018/2019

Kryteria oceniania z katechezy dostępne są w tym miejscu

 

Szopka bożonarodzeniowa w wykonywaniu uczniów klasy 4d.

Klasa 4d pięknie udekorowała salę nr 28 bożonarodzeniową szopką. Wszystkim, którzy włączyli się w realizację tego świątecznego dzieła gorąco dziękujemy!

WP 20171215 08 05 14 Pro LI

Klikając w tym miejscu można obejrzeć szopkę w wyższej rozdzielczości.

 

Piękne słowa świętego Dominika Savio.

dominik savio
Hasłem na rozpoczynający się nowy rok szkolny niech będą słowa świętego Dominika Savio, który wiedział, że prawdziwie wielkie są te ludzkie dzieła, które czynimy z Bogiem i dla Boga: "Nie jestem w stanie robić wielkich rzeczy, ale by wszystko co robię - naawet to co najmniejsze - było na większą chwałę Bożą".
Cieszmy się każdym przeżywanym dniem, każdą chwilą, a wszystko co czynimy zawierzajmy Bogu, aby nas prowadził, wzmacniał i uszlachetniał. Jesteśmy dla Pana Boga ważni i on nas kocha miłością wielką i bezgraniczną.