Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

KALENDARZ:

Klasy I-III

 

p. Marta Palińska - Jachimowicz - zajęcia wyrównawcze dla klasy 3c

Poniedziałek 12.45 - 13.30 - sala 14

 

p. Anna Podborowska - zajęcia wyrównawcze dla klasy 3d

Poniedziałek 10.45 - 11.30 - sala 14

 

p. Aneta Bedka - zajęcia wyrównawcze dla klasy 3a

Poniedziałek 11.50 - 12.35 - sala biofeedbacku

 

p. Bożena Ilnicka - zajęcia wyrównawcze dla klasy 1b

Wtorek 10.45 - 11.30 - sala 35

 

p. Małgorzata Gajdek - zajęcia wyrównawcze dla klasy 2a

Wtorek 10.45 - 11.30 - sala 33

Piątek 10.45 - 11.30 - sala 33

 

p. Mirosława Franas - zajęcia wyrównawcze dla klasy 3b

Środa 10.45 - 11.30 - sala 35

 

p. Joanna Majeran - zajęcia wyrównawcze dla klasy 1a

Środa 11.50 - 12.35 - sala 35

 

p. Bożena Jawor - zajęcia wyrównawcze dla klasy 2b

Piątek 11.50 - 12.35 - aula

 

p. Mirosława Franas - język polski dla obcokrajowców dla klasy 3b

Poniedziałek 13.40 - 14.25 - sala 32

Czwartek - 10.45 - 11.30 - sala 32 lub 14

 

p. Bożena Jawor - język polski dla obcokrajowców dla klasy 2b

Poniedziałek 11.50 - 12.35 - salka w pokoju nauczycielskim

Środa - 12.45 - 13.30 - salka w pokoju nauczycielskim

 

p. Marcin Koszerny - zajęcia SKS dla klas trzecich

Poniedziałek 14.35 - 15.20 - boisko/sala gimnastyczna

 

p. Bożena Jawor - zajęcia z uczniem zdolnym dla klasy 2b

Wtorek 12.45 - 13.30 - sala 12

 

p. Ewa Syjud - koło wokalne dla klasy 3e

Środa 11.50 - 12.35 - aula

 

p. Ewa Syjud - koło wokalne dla klas 0, 1b, 2a, 3d

Piątek 10.45 - 11.30 - aula

 

p. Joanna Majeran - koło "Przyjaciele Zippiego" dla klasy 1a

Czwartek 11.50 - 12.35 - aula

 

p. Bożena Ilnicka - koło "Przyjaciele Zippiego" dla klasy 1b

Piątek 10.45 - 11.30 - sala 2

 

Klasy IV-VII

 

p. Marta Palińska - Jachimowicz - zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klasy 6b

Poniedziałek 14.35 - 15.20 - sala 14

 

p. Barbara Zybowska - zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klasy 5a

Poniedziałek 12.45 - 13.30 - sala 13

 

p. Barbara Zybowska - zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klasy 7a

Poniedziałek 13.40 - 14.25 - sala 13

 

p. Monika Krawiec - zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klasy 4a

Poniedziałek 12.45 - 13.30 - sala 31

 

p. Monika Krawiec - zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klasy 6a

Wtorek 8.00 - 8.45 - sala 31

 

p. Barbara Zybowska - zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klasy 4b i 4d

Wtorek 13.40 - 14.25 - sala 13

 

p. Monika Krawiec - zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klasy 4c

Środa 12.45 - 13.30 - sala 31

 

p. Monika Krawiec - zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klasy 5b

Piątek 8.55 - 9.40 - sala 31

 

p. Ilona Gębka - zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klasy 4c

Poniedziałek 13.40 - 14.25 - sala 33

 

p. Krystyna Krawiec - zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klasy 6a

Poniedziałek 12.45 - 13.30 - sala 30

 

p. Krystyna Krawiec - zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klasy 7a i 6a

Poniedziałek 13.40 - 14.25 - sala 30

 

p. Małgorzata Depa - zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klasy 4a

Środa 11.50 - 12.35 - sala 28

 

p. Małgorzata Depa - zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klasy 4b

Środa 12.45 - 13.30 - sala 28

 

p. Małgorzata Depa - zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klasy 4d

Środa 13.40 - 14.25 - sala 28

 

p. Ilona Gębka - zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klasy 5a

Środa 12.45 - 13.30 - sala 33

 

p. Łukasz Nowak - zajęcia wyrównawcze z wychowania fizycznego dla klas czwartych

Poniedziałek 15.30 - 16.15 - sala gimnastyczna

 

p. Andżelika Cała - zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego dla klasy 4b

Wtorek 12.45 - 13.30 - sala 35

 

p. Andżelika Cała - zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego dla klasy 7a

Wtorek 13.40 - 14.25 - sala 35

 

p. Monika Popławska - zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego dla klasy 5a

Wtorek 12.45 - 13.30 - sala 12

 

p. Monika Popławska - zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego dla klasy 7b

Wtorek 15.30 - 16.15 - sala 12

 

p. Monika Popławska - zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego dla klasy 4a, 4c, 4d

Piątek 12.45 - 13.30 - sala 12

 

p. Monika Popławska - zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego dla klasy 6a

Piątek 13.40 - 14.25 - sala 12

 

p. Krystyna Krawiec - zajęcia rozwijające zdolności matematyczne dla klasy 6b

Poniedziałek 14.35 - 15.20 - sala 30

 

p. Krystyna Krawiec - zajęcia rozwijające zdolności matematyczne dla klasy 7b

Poniedziałek 15.30 - 16.15 - sala 30

 

p. Jacek Buduj - koło teatralne dla klas czwartych oraz 6b

Poniedziałek 15.30 - 17.00 - aula

 

p. Jacek Buduj - koło teatralne dla klas 4-6

Wtorek 13.40 - 14.25 - sala 32

 

p. Ewa Syjud - koło wokalne dla klas 4-7

Poniedziałek 13.40 - 14.25 - aula

Piątek 13.40 - 14.25 - aula

 

p. Grażyna Janczak - zajęcia SKS ogólnorozwojowe dla klas 4-5

Poniedziałek 12.45 - 13.30 - aula

 

p. Grażyna Janczak - zajęcia SKS z piłki ręcznej dla klas 4-5

Poniedziałek 15.30 - 17.00 - sala gimnastyczna

 

p. Marcin Koszerny - zajęcia SKS z piłki nożnej dla klas czwartych

Poniedziałek 14.35 - 15.20 - boisko/sala gimmnastyczna

 

p. Marta Palińska-Jachimowicz - twórcze rozwiązywanie problemów dla klas 5a i 5b

Wtorek 13.40 - 14.25 - sala 31

 

p. Ilona Gębka - koło chemiczne dla klas 7a i 7b

Wtorek 7.10 - 7.55 - sala 33

 

p. Jacek Buduj - koło dziennikarskie dla klas 4-6

Wtorek 8.00 - 8.45 - sala 32

 

p. Urszula Olejnik - zajęcia SKS z piłki ręcznej dla klas 6-7

Środa 15.30 - 17.00 - sala gimnastyczna

 

p. Agnieszka Kucharczyk - koło informatyczne dla klas 6-7

Środa 7.00 - 7.45 - sala 32

 

p. Ilona Gębka - koło matematyczne dla klasy 4c

Czwartek 11.50 - 12.35 - sala 33

 

p. Agnieszka Kucharczyk - koło informatyczne dla klas 4-5

Czwartek 7.00 - 7.45 - sala 32

 

p. Małgorzata Depa - koło matematyczne dla klas 4a, 4b, 4d

Czwartek 12.45 - 13.30 - sala 28

 

p. Piotr Klamut - koło fizyczne dla klas 7a i 7b

Czwartek 7.00 - 7.45 lub 15.30 - 16.15 - sala 33

 

p. Małgorzata Michniak - koło plastyczne dla klas 4-7

Czwartek 14.35 - 16.15 - sala 11

 

p. Irena Krokowska - koło ekologiczne dla klasy 7a

Piątek 15.30 - 17.00 - sala 29

 

p. Wioletta Kocik - koło historyczne dla klas 5-7

Piątek 15.30 - 17.00 - sala 16