Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

KALENDARZ:

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3

 

Sukcesy z języka polskiego:

Rok szkolny 2016/2017

- II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim pt. "Ciąg Dalszy Nastąpi - nowe przygody bohatera lektury" - Konrad Urbaniak, wyróżnienie w tym samym konkursie - Michał Czop

Sukcesy z matematyki:

Rok szkolny 2016/2017

Finalistka konkursu lingwistyki matematycznej "Wieża Babel" - Amelia Załoga klasa 6a

Laureatka ogólnopolskiego konkursu Logicznego Myślenia i tytuł: „Mistrza Logicznego Myślenia” - Alicja Pytel klasa 6b; tytuł „Eksperta Logicznego Myślenia” - Iga Sierakowska i Jakub Porada z klasy 6b

Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie matematycznym Panda 2017 - Jakub Porada i Alicja Pytel z klasy 6b

Wyróżnienie w ogolnopolskim konkursie matematycznym Albus 2017 - Sebastian Wróbel klasa 6a, Jakub Porada i Alicja Pytel z klasy 6b

 

Sukcesy sportowe:

Rok szkolny 2016/2017

- Mistrz Dzielnicy w Turnieju Policyjnym "Pomagajmy sobie wzajemnie"

- III miejsce Mistrzostw Wrocławia w piłce ręcznej - reprezentacja dziewcząt.

- V miejsce Mistrzostw Wrocławia w piłce nożnej - reprezentacja dziewcząt.

Rok szkolny 2015/2016

- Wicemistrz Wrocławia w piłce ręcznej - reprezentacja dziewcząt

- Wicemistrz Powiatu Wrocławskiego w piłce ręcznej - reprezentacja dziewcząt

- Siódme miejsce naszej szkoły w rankingu współzawodnictwa sportowego szkół Wrocławia.

- Mistrz Wrocławia w Lekkiej Atletyce w biegu na 300m - Szymon Przybyłek

Rok szkolny 2014/2015

- Wicemistrz Wrocławia w piłce ręcznej - reprezentacja dziewcząt

- III miejsce Powiatu Wrocławskiego w piłce ręcznej - reprezentacja dziewcząt

- II miejsce we Wrocławskiej Olimpiadzie Młodzieży w piłce ręcznej - reprezentacja dziewcząt

- Wicemistrz Wrocławia w koszykówce - reprezentacja dziewcząt

- III miejsce w Mistrzostwach Wrocławia w Lekkiej Atletyce w skoku wzwyż - Dominik Wójcik 

- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wrocławskiego w Lekkiej Atletyce w skoku wzwyż - Dominik Wójcik

- Szóste miejsce naszej szkoły w rankingu współzawodnictwa sportowego szkół Wrocławia.

Rok szkolny 2013/2014

- Mistrz Wrocławia w piłce ręcznej - reprezentacja dziewcząt

- III miejsce we Wrocławiu w koszykówce - reprezentacja dziewcząt

- Mistrz Wrocławia w Lekkiej Atletyce w pchnięciu kulą - Magdalena Zawalska

- III miejsce w Mistrzostwach Wrocławia w Lekkiej Atletyce w skoku w dal - Paweł Sobotka

- Wicemistrz Powiatu Wrocławskiego w Lekkiej Atletyce w skoku wzwyż - Dominik Wójcik

- Mistrz Powiatu Wrocławskiego w Lekkiej Atletyce w pchnięciu kulą - Magdalena Zawalska

- Wicemistrz Powiatu Wrocławskiego w Lekkiej Atletyce w sztafecie szwedzkiej - reprezentacja chłopców

- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wrocławskiego w Lekkiej Atletyce w sztafecie szwedzkiej - reprezentacja dziewcząt

Rok szkolny 2012/2013

- Wiceistrz Wrocławia w piłce ręcznej - reprezentacja dziewcząt

- III miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski w łucznictwie - drużyna chłopców

- I miejsce we Wrocławskiej Olimpiadzie Młodzieży w zapasach - Patryk Kiejna

- Mistrz Wrocławia w Lekkiej Atletyce w sztafecie szwedzkiej - reprezentacja dziewcząt

- Mistrz Wrocławia w Lekkiej Atletyce w sztafecie szwedzkiej - reprezentacja chłopców

- Mistrz Wrocławia w Lekkiej Atletyce w biegu na 1000m dziewcząt - Daria Szumiel

- III miejsce w Mistrzostwach Wrocławia w Lekkiej Atletyce w pchnięciu kulą - Magdalena Zawalska

- III miejsce w Mistrzostwach Wrocławia w Lekkiej Atletyce w biegu na 60m - Oliwia Woźniakowska

- Mistrz Powiatu Wrocławskiego w Lekkiej Atletyce w sztafecie szwedzkiej - reprezentacja dziewcząt

- Mistrz Powiatu Wrocławskiego w Lekkiej Atletyce w sztafecie szwedzkiej - reprezentacja chłopców

- Wicemistrz Powiatu Wrocławskiego w Lekkiej Atletyce w biegu na 1000m dziewcząt - Daria Szumiel

- Wicemistrz Powiatu Wrocławskiego w Lekkiej Atletyce w pchnięciu kulą - Magdalena Zawalska

- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu wrocławskiego w Lekkiej Atletyce w biegu na 60m - Oliwia Woźniakowska

- III miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Lekkiej Atletyce w sztafecie szwedzkiej - reprezentacja dziewcząt

Rok szkolny 2011/2012

- Mistrz Wrocławia w piłce ręcznej - reprezentacja dziewcząt

- Wicemistrz Dolnego Śląska w piłce ręcznej - reprezentacja dziewcząt

Rok Szkolny 2010/2011

- Mistrzostwo Makroregionu młodzików w zapasach - Norbert Daszkiewicz

- Mistrzostwo Makroregionu młodzików w zapasach - Wojciech Karolewicz

- Wicemistrzostwo Makroregionu młodzików w zapasach - Michał Szatkowski

- Mistrz Wrocławia w piłce ręcznej - reprezentacja dziewcząt

- Mistrz Dolnego Śląska w piłce ręcznej - reprezentacja dziewcząt

 

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy również kończąc naszą szkołę, stając się jej absolwentami:

- Norbert Daszkiewicz - Wicemistrz Świata kadetów w zapasach w roku 2015, Mistrz Polski w zapasach w roku 2012, zwycięzca w I Pucharze Polski Kadetów w roku 2013.

- Michał Ochrombel - Halowy Mistrz Dolnego Śląska w łucznictwie w roku 2013.