Rekrutacja do szkół i przedszkoli.

Szczegółowe informacje dotyczące harmonogramu i zasad rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i szkół podstawowych prowadzonych przez miasto Wrocław dostępne są na stronie: www.rekrutacje.edu.wroclaw.plNa tej stronie w modułach rekrutacyjnych po prawej stronie znajdują się szczegółowe informacje o rekrutacji elektronicznej na rok szkolny 2017/2018.

Zachęcamy również do zapoznania się z poniższymi stronami, które dotyczą rekrutacji do szkół podstawowych:

Rekrutacja do klas sportowych w roku szkolnym 2017/2018.

W związku z decyzją Departamentu Edukacji we Wrocławiu informujemy, że w naszej szkole nie będzie prowadzona rekrutacja do klasy sportowej czwartej w roku szkolnym 2017/2018. W przyszłym roku szkolnym w naszej szkole będą funkcjonowały trzy klasy sportowe - w klasie piątej, szóstej i siódmej, oraz jedna klasa usportowiona w klasie trzeciej.