20171108 132916

W klasie 3c powstał Klasowy kącik czytelniczy, w celu budzenia i kształtowania zainteresowań czytelniczych u dzieci. Został on wyposażony w wygodne ławki, stolik, książki oraz czasopisma dla dzieci.

Książki i czasopisma do kącika zostały przekazane przez uczniów klasy 3c oraz ich rodziców.

Dzieci mogą samodzielnie korzystać z kącika podczas przerw. Jest to miejsce odpoczynku i relaksu, ale również wspólnych gier.

Na magicznym stoliku, uczniowie chętnie grają w "Kółko o krzyżyk".

Kaćik czytelniczy powstał w ramach współpracy wychowawczyni p. Marty Palińskiej-Jachimowicz z rodzicami uczniów klasy 3c.

Serdecznie dziękujemy rodzicom z klasy za wspieranie działań na rzecz rozwoju czytelnictwa. Szczególne podziękowania kierujemy do p. Katarzyny Ceynowy, p. Pawła Gusiackiego oraz p. Józefa Siudy.

20171108 133028 120171108 132916