Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

KALENDARZ:

matematyczne eksperymenty

 

IMG 1077
21.02.2018 r. nasza dziewczęca reprezentacja szkoły w piłce ręcznej wzięła udział w turnieju finałowym strefy Wrocław-Zachód.

Po dwóch bardzo zaciętych i wygranych przez nasz zespół meczach (najpierw z SP 118 a następnie SP 24) nasz zespół zajął pierwsze miejsce i awansował do dalszego etapu rozgrywek - finałów Wrocławia.

W naszej drużynie wszystkie dziewczęta spisały się bardzo dobrze, jednak na wyjątkową pochwałę zasługują Amelia Sowińska oraz bramkarka Hanna Cieślak, które swoją znakomitą postawą wielokrotnie uniemożliwiły rywalkom zdobycie bramek.

Naszą szkołę reprezentowały: Hanna Cieślak, Kinga Jakóbczak, Marcelina Marcinek, Weronika Bloch, Kornelia Kamińska, Michalina Misiak, Antonina Gudyma, Klaudia Hamala, Zuzanna Figura, Zuzanna Czekaj, Karolina Łuczak, Oliwia Piotrowska i Ewa Wojtowicz.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnej fazie rozgrywek!

IMG 1051IMG 1074IMG 1077IMG 1080