Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

KALENDARZ:

matematyczne eksperymenty

 

IMG 1112

12.03.2018 r. w hali sportowej przy ul. Parkowej zostały rozegrane eliminacje miejskie Igrzysk Wrocławia w piłce ręcznej dziewcząt.

Nasza reprezentacja składająca się z uczennic klasy 7b zmierzyła się w pierwszym meczu ze swoimi starszymi koleżankami z Gimnazjum nr 49 i zdecdowanie wygrała 10:1. W drugim meczu - z zeszłorocznymi Mistrzyniami Wrocławia SP 14 (dawne Gimnazjum nr 28) uległyśmy 2:18 i trzeba było bardzo szybko zapomnieć o srogiej lekcji. 

Na szczęście udało się i w ostatnim meczu dającym awans do ćwierćfinału nasze zawodniczki pokazały wspaniały sportowy charakter i pokonały Gimnazjum nr 29 6:2.

 

Był to bardzo ciężki turniej dla naszych młodych szczypiornistek. Stanęły one bowiem do rywalizacji z drugo i trzecioklasistkami wrocławskich gimnazjów. Mimo, iż przeciwniczki były zdecydowanie mocniejsze fizycznie nasze dziewczęta wygrały dwa mecze i zameldowały się w ćwierćfinale, który odbędzie się już w najbliższy czwartek 15 marca.

Nasz zespół wystąpił dzisiaj w składzie: Alicja Pytel, Iga Sierakowska, Natalia Fabczyńska, Małgorzata Czerwińska, Natalia Filip, Julia Lewkowiec, Natalia Liberska, Maja Cicha, Natalia Cioroch, Oliwia Turczyńska, Aleksandra Ilków oraz Zofia Francuz.