Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

KALENDARZ:

matematyczne eksperymenty

 

IMG 1239

5 kwietnia 2018 r. zostały rozegrane ćwierćfinały Mistrzostw Wrocławia Dzieci w mini piłce ręcznej klas szóstych. Nasze młode szczypiornistki z klasy 6b oraz 5b powtórzyły sukces swoich starszych koleżanek i również one zagrają za tydzień w czwartek o medale Mistrzostw Wrocławia.

Po dwóch wygranych meczach, najpierw z SP 63 6:0 a następnie z SP 78 4:2 meldujemy się w półfinale mini piłki ręcznej.

Trzymamy kciuki za dziewczęta - niech przynajmniej powtórzą wynik dziewcząt klas siódmych, które zajęły drugie miejsce i zostały wicemistrzyniami Wrocławia.

Naszą szkołę w dniu dzisiejszym reprezentowały: Marcelina Marcinek, Kinga Jakóbczak, Hanna Cieślak, Weronika Bloch, Julia Szewczyk, Amelia Sowińska, Oliwia Piotrowska, Karolina Łuczak, Michalina Misiak, Klaudia Hamala, Ewa Wojtowicz, Zuzanna Figura, Zuzanna Czekaj, Antonina Gudyma, Kornelia Kamińska.

IMG 1236IMG 1237IMG 1238IMG 1239