Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

KALENDARZ:

matematyczne eksperymenty

 

podziekowanie

Z serca dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy upiekli pyszne ciasta na nasz Festiwal Piosenki Religijnej „Anielska Muzyka”. Uczestnicy konkursu byli zachwyceni!

Dziękujemy Panu Dariuszowi Jeżowi za fachową obsługę techniczną i przygotowanie nagłośnienia, bez czego nasz festiwal nie mógłby się udać. Dziękujemy Panu Stanisławowi Kowalskiemu za utrwalenie festiwalu na filmie oraz profesjonalny montaż, co pozwoli nam cieszyć się wspomnieniami przez wiele długich lat. Dziękujemy Paniom z sekretariatu za pomoc we wszystkich czynnościach biurowo-papierowo-pięczątkowych. Dziękujemy Paniom sprzątającym, które przywróciły czystość i ład po naszym festiwalu.

Dziękujemy wszystkim za wszystko!!!