Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

KALENDARZ:

matematyczne eksperymenty

 

majowka starsze

Również i w piątek 27 kwietnia 2018 r. w naszej szkole odbyła się Akademia z okazji Świąt Majowych dla klas starszych, na której gościliśmy m. in. Pana Jerzego Lesickiego.

Zachęcamy do przeczytania jego relacji z uroczystości.

Na jego stronie dostępne są również zdjęcia z wydarzenia, których autorem jest p. Stanisław Kowalski. 

Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom za przybycie i obecność. To dla nas ogromna przyjemność móc Was gościć.

Swoją obecnością podczas akademii zaszczycili nas: p. Stanisław Wołczaski - wiceprezes Okręgu Dolnośląskiego Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej oraz przewodniczący Zarządu Klubu Historycznego im. Generała Stefana Roweckiego - Grota, p. Zofia Daniszewska - wiceprezes Związku Sybiraków Oddział Wrocław - Fabryczna oraz członkowie Związku  p. Jerzy Lesicki - członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Żołnierzy Pokoju oraz Stowarzyszenia Kombatantów Misji Pokojowych ONZ Koło nr 5 we Wrocławiu.