Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

KALENDARZ:

matematyczne eksperymenty

 

1

W dniach 7 i 8 maja 2018 r. rozegrane zostały finały Mistrzostw Wrocławia Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt jak i drużyna chłopców. Drużyna dziewcząt złożona była z uczennic klasy 5b, natomiast chłopcy pojechali na zawody w najsilniejszym składzie złożonym z uczniów klasy 6b oraz jednego ucznia klasy 5b. Zadaniem drużyny dziewcząt było zebrać doświadczenie, które będzie procentować w kolejnym roku szkolnym. Chłopcy natomiast mieli za zadanie powalczyć o jak najlepsze miejsce. 

Zespół chłopców sprostał zadaniu i zajął bardzo wysokie 5 miejsce i awansował do Mistrzostw Dolnego Śląska. Gratulacje!

Naszą szkołę reprezentowali:

Dziewczęta: Michalina Misiak, Antonina Gudyma, Zuzanna Figura, Karolina Łuczak i Anna Mokrzan.

Chłopcy: Wiktor Baka, Kacper Kalitkiewicz, Tomasz Klimczak, Mateusz Nydza i Wiktor Adamczyk.

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

 

1

13