object763421119 large

Już niedługo w naszej szkole odbędą się wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. Z tej okazji przedstawiamy ważne terminy związane z przeprowadzeniem wyborów.

Do 28 września na godzinie wychowawczej samorządy klasowe zapoznają się z obowiązującą ordynacją wyborczą i wybierają swoich kandydatów do Rady Samorządu Uczniowskiego.

Do 28 września br.(piątek) samorządy klasowe zgłaszają Opiekunowi SU nazwiska swoich kandydatów do Rady Samorządu Uczniowskiego.

Od  1 października (poniedziałek) do 5 października (piątek) kandydaci mogą prowadzić kampanię wyborczą.

10 października (środa) - wybory do Rady SU od godz. 9.00 w szkolnej auli.

11 października (czwartek) podanie do publicznej wiadomości składu nowej Rady SU naszej szkoły.

25 października (czwartek) na 6 lekcji w auli szkolnej spotkanie nowej Rady z opiekunem SU.

Zachęcamy również do zapoznania się z ordynacją wyborczą obowiązującą w obecnym roku szkolnym.

Opiekun SU Anna Ferdek