Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

KALENDARZ:

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
10
12
13
14
24
25
26
27
28

matematyczne eksperymenty

  

6

11 i 12 października odbyły się w naszej szkole obchody Dnia Edukacji Narodowej.

Z tej okazji dziękujemy byłym i obecnym pedagogom za trud oraz zaangażowanie w edukację i wychowanie młodych pokoleń, głęboką wdzięczność za inspirowanie młodych ludzi do twórczego działania oraz kształtowania otwartych postaw na otaczający nas świat.

Życzymy, aby niełatwa misja nauczyciela, pedagoga, wychowawcy była źródłem satysfakcji i poczucia spełnienia.

Pracownikom administracji, dziękując za stwarzanie dobrych warunków do efektywnej działalności szkoły, składamy życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia, radości z osiągnięć w pracy zawodowej, wytrwałości i powodzenia w życiu osobistym. Program artystyczny przygotowali uczniowie klas czwartych oraz zespół muzyczny.

Uroczystość przygotowała i poprowadziła p. Alicja Kowalska.

123456