witaj szkolo
Drodzy Uczniowie,

Czas odpoczynku wakacyjnego nieubłaganie dobiega końca. Mamy nadzieję, że był to dla Was cudowny okres pełen radości, zabaw, uśmiechu i wypoczynku. W czasie wakacji naładowaliście zapewne akumulatory, by móc z nich w pełni korzystać w trakcie nowego roku szkolnego.

Informujemy, że inaugruracja roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się 4 września:

- klasy 0-III - godzina 1100,

- klasy IV-VII - godzina 900.

wakacje

Kochani uczniowie,

Z okazji rozpoczynających się właśnie wakacji życzymy Wam wielu chwil beztroski oraz odpoczynku od codziennych obowiązków szkolnych, wielu powodów do radości i uśmiechu na codzień.

Życzymy Wam by pogoda zawsze dopisywała niezależnie w jakim miejscu się znajdziecie - by były to najlepsze wakacje w Waszym życiu. Nabierajcie sił i energii na nowy rok szkolny i wracajcie do nas zdrowi.

Do zobaczenia 4 września!

dzien ojca

"Jeden ojciec znaczy więcej,

niż stu nauczycieli."

G. Herbert

Z okazji dzisiejszego święta życzymy wszystkim Ojcom długich lat w zdrowiu oraz wielu wspaniałych chwil ze swoimi pociechami. Ponadto wielu powodów do radości i uśmiechu każdego dnia.

polkolonie
Szkoła Podstawowa nr 95 organizuje dla dzieci półkolonie letnie w terminie od 26.06.2017 r. do 30.06.2017 r.

Zajęcia będą odbywać się od godziny 7.00 do 16.00 (uczestnicy schodzą się od 7.00 do 8.30). Obowiązuje obuwie zmienne gdyż zajęcia będą odbywać się również w świetlicy. Zapewniamy drugie śniadanie (drożdżówka) i obiad. Proszę wyposażyć dzieci w wodę do picia (w plastikowej butelce), oraz 4 bilety ulgowe.

Program zajęć - zaplanowane wyjścia (po kliknięciu w "czytaj więcej"):

Czytaj więcej: Półkolonie letnie w naszej szkole.