DSCN3242

W dniu 20 kwietnia 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 82 odbył się II Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania.

Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy I b. Do konkursu przystąpiło 30 dzieci. Zoi pięknie przeczytała fragment swojej ulubionej książki pt. „ Basia i słodycze”. Otrzymała wyróżnienie.

Jesteśmy z niej bardzo dumni, gratulujemy wyróżnienia i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach.

Czytaj więcej: Wyróżnienie w konkursie czytelniczym dla naszej uczennicy

podziekowanie

Z serca dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy upiekli pyszne ciasta na nasz Festiwal Piosenki Religijnej „Anielska Muzyka”. Uczestnicy konkursu byli zachwyceni!

Dziękujemy Panu Dariuszowi Jeżowi za fachową obsługę techniczną i przygotowanie nagłośnienia, bez czego nasz festiwal nie mógłby się udać. Dziękujemy Panu Stanisławowi Kowalskiemu za utrwalenie festiwalu na filmie oraz profesjonalny montaż, co pozwoli nam cieszyć się wspomnieniami przez wiele długich lat. Dziękujemy Paniom z sekretariatu za pomoc we wszystkich czynnościach biurowo-papierowo-pięczątkowych. Dziękujemy Paniom sprzątającym, które przywróciły czystość i ład po naszym festiwalu.

Dziękujemy wszystkim za wszystko!!!

Już po raz szósty odbył się w naszej szkole Festiwal Piosenki Religijnej Anielska Muzyka.

18 kwietnia 2018 r. gościliśmy wykonawców z wielu wrocławskich szkół. Radością napełnia nas fakt, że tak wielu uczniów ceni sobie utwory religijne, które zachwycają zarówno pięknem muzycznej formy jak i głębią treści.

Przeżyliśmy wspaniałe chwile i wierzymy, iż dane nam będzie przeżywać je również za rok, dlatego już teraz zapraszamy wszystkich na kolejny festiwal w przyszłym roku.

Dyrekcja i organizatorzy

Czytaj więcej: Szósta edycja Festiwalu Piosenki Religijnej "Anielska Muzyka"

reczna szkolny

Dnia 17.04.2018 r. odbył się w naszej szkole na dużej sali gimnastycznej wiosenny turniej piłki ręcznej klas IV-V.

W turnieju wzięło udział prawie 30 uczniów. Było wiele emocji i dużo dobrej zabawy. Turniej wygrała drużyna składająca się z uczniów klasy 5a oraz 4c - Pędzące Gwoździe. II miejsce zajęli uczniowie klasy 5b (Kociaki), III miejsce zajęła natomiast występująca po raz pierwszy w rozgrywkach szkolnych reprezentacja klasy 4b (Gang Świeżaków). Tuż za podium znalazły się uczennice klasy 5b (Szprotkęsy).

Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników.

warsztaty logo

Już w najbliższy piątek 20 kwietnia 2018 r. w naszej szkole odbędą się warsztaty, których tematem będzie "Z logopedą na podłodze, czyli jak urozmaicić żmudne ćwiczenia logopedyczne".

Warsztaty prowadzić będzie p. Ewa Mołdawan - neurologopeda.

Zachęcamy do zapoznania się z plakatem, na ktorym znajdą Państwo wszelkie niezbędne informację na temat warsztatów (godzina, miejsce).

Serdecznie zapraszamy!

rower maj

Już w maju rusza kampania "Rowerowy Maj". W tym roku do akcji zgłosiło się 41 szkół podstawowych z Wrocławia.

Celem akcji jest promocja zdrowego trybu życia i aktywnych podróży do szkoły, promocja bezpiecznej i zgodnej z przepisami jazdy rowerem w ruchu ulicznym, wspólna zabawa oraz rywalizacja fair play.

Ze szczegółami akcji, zasadami rywalizacji można zapoznać się w tym miejscu.